fb Zatrudnianie cudzoziemców • Hrappka

Zatrudnianie cudzoziemców

Zatrudnianie cudzoziemców nie jest proste. Ilość dokumentów jakie należy wygenerować/złożyć, terminów, o których należy pamiętać, kwestii logistycznych, jak chociażby planowanie zakwaterowania dla pracowników, z całą pewnością przerośnie nie jeden tęgi umysł. Nie zaprzątaj sobie głowy datami wiz i oświadczeń, system zapamięta je dla Ciebie i powiadomi Cię o nich we właściwym momencie. Reaguj zawsze na czas, zatrudniaj cudzoziemców z systemem HRappka.pl.

Ważne funkcje w zatrudnianiu cudoziemców

Dokumenty dla obcokrajowców

A1, EKUZ i informację również wystawisz w 30 sekund nieważne, czy dla Agencji, czy pod konkretnego Klienta. Sam wybierzesz formę wysyłki, czy dostarczenia dokumentów.

Rozliczenia niestandardowe

Obsługujemy również rozliczenia w innych walutach, rozliczenia cudzoziemców, osób delegowanych i inne schematy właściwe dla Klienta.

Ostrzeżenia i przypomnienia w zatrudnianiu cudzoziemców

Uniknij kar - system pilnuje m.in. czy pracownik podjął pracę zgodnie z terminami w oświadczeniu, a także odpowiedniego czasu pracy i rezydencji podatkowej.

Wydruki wielojęzyczne

Możesz stworzyć wydruk w wybranym języku obcym z możliwością eksportu informacji z profilu pracownika, Klienta lub umowy.

Integracja z zagranicznymi portalami pracy

Rekrutujesz obcokrajowców? Publikuj ogłoszenia w innych językach na zagranicznych portalach rekrutacyjnych.

Wielojęzyczny interfejs

System HRappka.pl jest dostępny w czterech wersjach językowych: polskiej, angielskiej, niemieckiej oraz rosyjskiej (ustawienie indywidualne dla użytkownika).

Mieszkania

Zapewniasz mieszkania pracownikom? Dedykowany moduł do zarządzania zajętością, wyposażeniem i kosztami. Możliwość potrąceń z wynagrodzenia za noclegi.

Transport

Unikalny moduł transportowy pozwala planować (w tym w oparciu o sugestie) przejazdy pracowników oraz zamawiać transport u przewoźników.

Bezpłatny dostęp do 14-dniowej pełnej wersji aplikacji. Wypróbuj teraz!