fb Działyrekrutacji • Hrappka

Działy
rekrutacji

Codzienność rekrutera to setki telefonów, maili, spotkań z kandydatami, stos CV na pulpicie i sterta notatek po rozmowach. Zbuduj historię kontaktu z kandydatem, zarządzaj terminami spotkań, układaj swój własny kalendarz, wygodnie przeglądaj CV, oceniaj i polecaj najlepszych kandydatów. Rekrutuj z systemem HRappka.pl.

Wybrane funkcje modułu rekrutacji

Projekty
rekrutacyjne

Wszystkie rekrutacje w jednym miejscu - statusy i ilość kandydatów na różnych etapach oraz wgląd w nadesłane dokumenty, ankiety i oceny. Szybkie dodawanie kandydatów (również przez import plików CV), współdzielenie kandydatur i automatyczne respondery do kandydatów i wiele więcej.

Widget ogłoszeń na stronę WWW

Publikujesz ogłoszenia na swojej stronie WWW? Zintegrowanie naszego modułu ogłoszeń z Twoją stroną pozwoli na automatyczną publikację rekrutacji oraz pozwoli kandydatom na bezpośrednią aplikację.

Integracja z lokalnymi portalami pracy

System HRappka.pl umożliwia udostępnianie rekrutacji wieloma kanałami, m.in. na popularnych stronach z ogłoszeniami, czy w kanałach społecznościowych.

Integracja z zagranicznymi portalami pracy

Rekrutujesz obcokrajowców? Publikuj ogłoszenia w innych językach na zagranicznych portalach rekrutacyjnych.

Dostęp dla partnerów rekrutacyjnych

Partnerzy rekrutacyjni z poziomu swojego konta mają dostęp jedynie do listy otwartych rekrutacji z możliwością dodawania potencjalnych kandydatów do bazy.

Rozliczenia partnerów rekrutacyjnych

Partnerzy rekrutacyjni mogą być rozliczani w systemie na podstawie ilości dodanych kandydatów lub zatrudnionych pracowników, w tym możliwość zdefiniowania okresu gwarancji.

Kreator ankiet

Ankiety pozwalają na zebranie większej ilości informacji o kandydacie już na poziomie formularza rekrutacyjnego - pytania jedno i wielokrotnego wyboru, pytania otwarte, testy kompetencji.

Oceny pracownicze

Możliwość oceny profilu kandydata na podstawie określonych kryteriów. Proste oceny gwiazdkowe, jak również złożone ankiety z możliwością wysłania profilu do oceny zewnętrznej, czy porównywania ocen szczegółowych wielu kandydatów.

Anonimizowane CV

Nie trać czasu na przygotowanie profili swoich kandydatów - system przygotuje sam we wskazanym szablonie gotowe CV dla wybranych kandydatów z bazy.

Bezpłatny dostęp do 14-dniowej pełnej wersji aplikacji. Wypróbuj teraz!