fb Agencje pracy tymczasowej • Hrappka

Agencje pracy tymczasowej

HRappka - to jedyny sprawdzony system dedykowany dla branży pracy tymczasowej. Powstawał w bliskiej współpracy z agencjami z całej Polski (i nie tylko). Wspierany ich wiedzą i doświadczeniem jest w pełni dostosowanym narzędziem do potrzeb i wymogów rynku. Korzystaj z doświadczenia branży. Zatrudniaj pracowników z systemem HRappka.pl.

Ważne funkcje dla agencji pracy

Baza Klientów

CRM w specyfice HR - zarządzanie Klientami, w tym dokumenty i historia kontaktu, tworzenie powiązań między Klientami a pracownikami i umowami, tworzenie stanowisk.

Baza Pracowników

Przechowuj wszystkie dane o pracownikach w jednym miejscu - łatwe wyszukiwanie po numerach telefonów, geolokalizacja, pełna historia zmian, możliwość masowego kontaktu.

Wystawianie
umów

Bez trudu wystawisz gotową umowę (wydruki takie jak chcesz), obsługujemy wszystkie rodzaje umów (o pracę, pracę tymczasową, cywilnoprawne, B2B, ramowe), wiele szablonów oraz różne języki.

Rozliczenia pracowników

Rozliczaj nawet kilkuset pracowników na raz, rozliczenia umów w oparciu o grafik, import godzin od Klienta lub na podstawie ilości przez niego wprowadzonych. Wszystkie typy umów.

Rozliczenia Klientów

Na podstawie rozliczenia pracowników w prosty sposób zrobisz rozliczenie Klienta, z którego szybko wystawisz fakturę.

Wystawianie
faktur

Wbudowany, kompletny system fakturowania (zarówno na podstawie rozliczeń, jak i możliwość wystawienia faktury niezależnie od nich), korekty, duplikaty, rejestry VAT, i wiele innych funkcji jak JPK FA.

Rejestr płatności i eksporty do Banków

Nie przepisuj ręcznie przelewów w systemie bankowym - pozwalamy na eksport paczek płatności w wybranym formacie do Twojego banku, obsługujemy również wypłaty gotówkowe oraz prezentujemy salda pracowników i Klientów.

Projekty
rekrutacyjne

Wszystkie rekrutacje w jednym miejscu - statusy i ilość kandydatów na różnych etapach oraz wgląd w nadesłane dokumenty, ankiety i oceny. Szybkie dodawanie kandydatów (również przez import plików CV), współdzielenie kandydatur i automatyczne respondery do kandydatów i wiele więcej.

Raportowanie statutowe dla Agencji Pracy

W ramach systemu raportowania uwzględniliśmy również niezbędne raporty pod sprawozdania obowiązkowe APT.

Bezpłatny dostęp do 14-dniowej pełnej wersji aplikacji. Wypróbuj teraz!