Angielski dla działu HR

Obecny rynek pracy stawia specjalistom coraz więcej wyzwań i wymaga od nich coraz więcej umiejętności. Kluczową z nich jest znajomość języka angielskiego.

Czytaj więcej

Branża pracy tymczasowej a COVID-19

Zmniejszenie ilości pracowników ze wschodu Wielu cudzoziemców zdecydowało się wrócić do swojego kraju na czas lockdownu. Ze względu na zamknięcie granic, zatrudnienie nowych pracowników z Ukrainy było utrudnione. Problemem też była 14-dniowa kwarantanna, którą musieli przejść cudzoziemcy, aby móc rozpocząć pracę w Polsce. Z drugiej strony, w tym samym czasie wrócili Polacy, pracujący na zachodzie. […]

Czytaj więcej

Nowości 3.08.2020

Nowy widok wyboru daty i godziny W miejscach, gdzie możliwy jest wybór daty i godziny (m.in. dodawanie zadań, wpisów grafikowych) wprowadziliśmy zmiany w oknie wyboru. Nowy format zawiera suwak, który usprawnia wybór daty i godziny. Konfiguracja nazwy wydruku Umożliwiliśmy samodzielną konfigurację nazwy pliku generowanego z wydruku (Ustawienia>Wydruki>Lista>wybrany wydruk). Opcja ta jest możliwa podczas dodawania lub […]

Czytaj więcej

System ATS a wielkość firmy

W obecnych czasach, firmy coraz częściej dążą do automatyzacji procesów rekrutacyjnych. Kiedy zdecydować się na wdrożenie systemu ATS?

Czytaj więcej

Nowości w systemie HRappka 29.07.2020

Nowości w naszym systemie ATS i HR

Czytaj więcej

Nowości 22.07.2020

Sprawdź, jakie nowości wdrożyliśmy.

Czytaj więcej

Zakładanie agencji zatrudnienia – o czym należy pamiętać?

Czytaj więcej

Rekrutacja opiekunek osób starszych: pytania rekrutacyjne

W dbałości o jakość świadczonych usług warto szczególnie zadbać o proces rekrutacji i upewnić się, że zatrudniana osoba jest odpowiednia na stanowisko opiekuna osób starszych.

Czytaj więcej

Oczekiwania kandydatów względem rekrutacji

Obecnie zapełnienie stanowisk odpowiednimi pracownikami jest coraz trudniejsze. Rynek pracy wymusza na rekruterach dostosowanie się do nowych trendów i oczekiwań kandydatów.

Czytaj więcej

Nowości 17.07.2020

Czytaj więcej