Nowości 27.03.2020

Sprawdź wdrożone nowości.

Czytaj więcej

Nowości w systemie 24.03.2020

Sprawdź, jakie nowości wdrożyliśmy.

Czytaj więcej

Home Office: polecenie pracy zdalnej i instrukcje dla pracowników

Czytaj więcej

Jak zorganizować pracę zdalną w działach HR i Agencjach Pracy?

W związku z panującym zagrożeniem epidemiologicznym, coraz popularniejszym (bo rekomendowanym przez Ministerstwo Zdrowia) staje się praca zdalna. Jak ją zorganizować w działach HR i Agencjach Pracy?

Czytaj więcej

Przedłużanie pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce podczas pandemii koronawirusa

Nasz ekspert, Julian Hofman podpowiada co zrobić, gdy upływa termin ważności zezwolenia na pobyt lub pracę cudzoziemca w RP, a urzędy są zamknięte z powodu epidemii koronawirusa.

Czytaj więcej

Nowości w systemie 18.03.2020

Sprawdź, jakie nowości ostatnio wdrożyliśmy.

Czytaj więcej

Pandemia COVID-19, a zatrudnienie i rozliczanie pracowników ( Stanowiska ZUS i PIP)

Odpowiadamy na pytania dotyczące formalności zatrudniania i rozliczania pracowników, w związku z ograniczeniami związanymi z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego.

Czytaj więcej

Nowości w systemie HRappka – 13.03.2020

Statusy współdzielonych profili Do tej pory statusy wyświetlanie przy współdzieleniu profili kandydatów były dostępne w zakładce Ustawienia>Konfiguracja>Statusy>Aplikacje. Od teraz mają swoją oddzielną zakładkę, również w sekcji “Statusy” – po lewej stronie dostępna jest nowa kategoria “Współdzielone profile”. Status współdzielonego profilu, nadany przez osobę spoza systemu, będzie widoczny przy aplikacji lub na liście aplikacji w kolumnie […]

Czytaj więcej

Pracownicze Plany Kapitałowe – kiedy wdrożyć?

Czytaj więcej

Nowości w systemie HRappka 2.03.2020

Rekrutacja Kandydatury to teraz aplikacje W celu usprawnienia Państwa działań w systemie, zmieniliśmy nazewnictwo z kandydatury na aplikacje. Aplikacje kandydata są dostępne w menu Rekrutacje > Lista aplikacji, w menu w profilu kandydata w zakładce “Aplikacje” oraz w menu w profilu pracownika w zakładce “Więcej > Aplikacje”. Lista kandydatów Stworzyliśmy w systemie listę kandydatów, która wyświetla […]

Czytaj więcej