Ewidencjonowanie przerw bezpłatnych

Dodaliśmy nowy rodzaj wpisu nieobecności pracownika – „Niepłatna przerwa". Przerwę można dodać na grafiku pracownika, wybierając typ wpisu „Nieobecność", a następnie rodzaj „Niepłatna przerwa". Dodanie wpisu o tym typie spowoduje rozdzielenie godzin pracy pracownika na dwa wpisy rozdzielone przerwą.

hrappka

Praca zdalna / praca w delegacji

Podczas dodawania wpisów grafikowych, w sekcji „Dodatkowe opcje" dodaliśmy możliwość zaznaczenia opcji „Praca zdalna" oraz „Delegacja służbowa".

hrappka

Wyświetlanie puli urlopu pracownika z umową na czas określony

Od teraz, na profilu pracownika z umową na czas określony oraz jego koncie w systemie, wyświetlana pula urlopu obejmuje urlop dostępny do końca roku (wcześniej wyświetlana była pula urlopu dostępna do końca umowy).

Panel RCP: blokada dodawania wpisów RCP przez pracownika nie posiadającego aktualnych badań lekarskich

Dodaliśmy możliwość blokady dodawania wpisów z systemu RCP, jezeli pracownik nie posiada aktualnych badań uprawniających go do pracy. Funkcjonalność można włączyć w Ustawienia > Moduły > Pracownicy w sekcji „Rejestracja czasu pracy przez pracownika" .

hrappka

Jeżeli badania pracownika straciły ważność to podczas logowania się do panelu RCP (lub sczytywania karty magnetycznej) otrzyma on powiadomienie.

API Rekrutacji

Do API rekrutacji dodaliśmy możliwość przesyłania i pobierania propozycji rekrutacji. API jest dostępne tutaj.

Zapraszamy do wypróbowania nowych rozwiązań.