Szanowni Państwo,

zapraszamy do korzystania z Bazy wiedzy systemu HRappka.pl. Obecnie zawiera ona około 250 artykułów. W Bazie wiedzy można znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące funkcjonalności systemu.

Bazę wiedzy można otworzyć i przeszukać z poziomu systemu, klikając w ikonę z pytajnikiem znajdującą się w prawym dolnym rogu lub na stronie hrappka.pl/pomoc.

hrappka

Dla sprawniejszego wyszukiwania informacji, Baza wiedzy jest podzielona na kategorie. Podstawowe zagadnienia dot. korzystania z systemu znajdują się w kategorii Samouczek. Instrukcje dotyczące poszczególnych modułów znajdują się kategoriach: KlienciRekrutacjaPracownicyDeklaracjeLegalizacja. W Bazie wiedzy znajdziecie Państwo również odpowiedzi na pytania dotyczące Konfiguracji systemu.

Nowości w systemie 28.01.2021

Procesy: zmiany widokowe

Poprawiliśmy widok procesów prezentowanych na profilach. Przykładowo, na module Pism nowy widok wygląda następująco:

hrappka

Co więcej, zachodzące na Pismach zmiany są zapisywane w historii (ikona z zegarkiem).

hrappka

Nowa opcja w uprawnieniu do rozliczeń pracowników

Dla roli użytkownik dodaliśmy nową opcję w uprawnieniu do rozliczeń pracowników “Tylko podgląd na pracowniku”. Pozwala ona na podgląd zakładki “Wynagrodzenie/Wypłaty” na profilach pracowników, bez dostępu do modułu rozliczeń pracowników.

hrappka

Widoczność zadań grupy dla użytkownika

Umożliwiliśmy wyświetlanie zadań dodanych na innych spółkach. Na liście zadań użytkownik widzi zadania ze wszystkich firm, do których ma dostęp. Zadania z innych firm, niż ta, na którą użytkownik jest zalogowany, wyświetlają się w kolorze szarym.

hrappka

Zapraszamy do wypróbowania nowych rozwiązań.