Edycja danych z poziomu listy

Umożliwiliśmy edycję wszystkich danych z poziomu listy pracowników oraz kandydatów. Wcześniej edycja z listy była możliwa jedynie w przypadku atrybutów. Dane można edytować najeżdżając na ikonę ołówka przy wybranych informacjach. Edycja danych zapisuje się w historii.

hrappka

Załączniki na oświadczeniach

Aby usprawnić proces składania przez Państwa wniosków do praca.gov.pl umożliwiliśmy pobieranie załączników z systemu HRappka do praca.gov.pl (np. potwierdzenie opłaty, paszport).

  • Na oświadczeniach dodaliśmy sekcję załączniki, która umożliwia dodawanie załączników. Załączniki można wybierać z załączników pracownika lub Klienta (jeżeli wpiszemy Klienta jako podmiot powierzający na oświadczeniu).
  • Następnie, przechodząc na portal praca.gov.pl, można zauważyć, że wybrany w systemie HRappka załącznik został dodany do wybranego oświadczenia.

Nowe typy certyfikatów

Rozszerzyliśmy moduł certyfikatów (Pracownicy > Certyfikaty) o dodatkowe typy: suwnica, wózek jednojezdniowy, uprawnienia SEP oraz Inne.

hrappka

W każdym typie zdefiniowane zostały odpowiednie opcje szczegółowe, które umożliwiają sprawne wybranie kategorii, czy uprawnień.

Uprawnienia do mieszkań

Dodaliśmy nowe uprawnienia do modułu mieszkań:

  • zgodnie z podpięciem opiekunów do mieszkań
  • zgodnie z podpięciem opiekunów do mieszkań (tylko podgląd)
hrappka

Zapraszamy do wypróbowania nowych rozwiązań.