Powiadomienie o 3 miesiącach zatrudnienia

W związku z obowiązkiem pracodawcy o zawarciu umowy o prowadzenie PPK w imieniu i na rzecz osoby zatrudnionej, dodaliśmy do systemu powiadomienie o upływie 3 miesięcy zatrudnienia (liczone na podstawie dat aktywności umów pracowniczych).

hrappka

Rozszerzenie importu godzin pracy

Od teraz poza godzinami pracy i wartościami premii pracowników, możliwe do importu są także sumy potrąceń i zwrotów do wynagrodzeń. Po takim imporcie, odpowiednie rekordy pojawią się w sekcji „Przedmioty” pracownika.

Zmiana wyglądu komunikatów

Od teraz komunikaty, które są ostrzeżeniami lub informacjami o niepoprawnej akcji użytkownika, nie będą znikały z ekranu automatycznie. Dzięki temu użytkownik będzie mógł zapoznać się z komunikatem i po jego przeczytaniu zamknąć go przyciskiem „ok”.

hrappka

Zmiany w profilu mieszkania

Na każdym mieszkaniu poza informacjami podstawowymi, pojawiły się nowe okna – Tagi, Notatka, Historia aktywności. Nie tylko uspójnia to widok względem pozostałych w systemie, ale daje także możliwość sprawniejszego dodawania słów kluczowych lub adnotacji.

hrappka

Zwinięcie notatek

Niejednokrotnie długie notatki dodawane na obiektach w systemie powodują, że rekordy na liście zbiorczej są nieestetycznie wysokie. Z pomocą przychodzi zmiana pozwalająca na zwinięcie notatki i rozwinięcie jej dopiero w koniecznym momencie. Podczas eksportu do Excela pobierana będzie pełna wartość notatki (jak po rozwinięciu).

hrappka

Nowy znacznik w wydrukach

Nowością jest znacznik na wydrukach „Numer KRS”, pobierany z ustawień firmy.

Nowe kolumny na Portalu Klienta

Klient, który ma dostęp do Portalu Klienckiego i jednocześnie jest uprawniony do podglądu notatek oraz załączników pracownika, zobaczy na liście pracowników nowe kolumny dotyczące tych obiektów.

Zapraszamy do wypróbowania nowych rozwiązań.