Praca na listach

Nowe kolumny na liście pracowników

Utworzyliśmy trzy nowe kolumny na liście pracowników:

  • adres zameldowania,
  • adres korespondencyjny zagraniczny,
  • adres zagraniczny.

 

Włączenie kolumn możliwe jest w Pracownicy > Lista pracowników po wejściu w zębatkę “Ustawienia Widoku Kolumn” po zaznaczeniu odpowiednich check-boxów.

Nowa kolumna na liście umów

W celu sprawniejszego filtrowania pracowników dodaliśmy tagi pracownika na liście umów. Włączenie nowej kolumny możliwe jest w Pracownicy > Umowy > po wejściu w zębatkę “Ustawienia Widoku Kolumn” po zaznaczeniu check-boxa “Tagi pracownika”.

hrappka

Wielospółkowość: pokazywanie umów z wielu film na liście umów

Na listach umów w systemie utworzyliśmy filtr, który pozwala przełączać między umowami z bieżącej i wszystkich firm do których mamy dostęp. W sytuacji, gdy użytkownik powiązany jest z kilkoma firmami, ma możliwość wyświetlania wszystkich umów.

hrappka

Zmiany w historii pracownika

Wprowadziliśmy informację o zdezaktywowanych dokumentach w historii pracownika. Zdezaktywowane dokumenty będą oznaczone jako “nieaktywne”. Dzięki tej zmianie, kontrola nad dokumentami pracownika będzie o wiele łatwiejsza.

hrappka

Nowy Raport “Godziny do odebrania lub odpracowania”

Stworzyliśmy nowy raport “Godziny do odebrania lub odpracowania” w celu lepszego zarządzania ewidencją czasu pracy. W ramach raportu istnieje możliwość filtrowania po „Dacie aktywności umów” oraz po „Kliencie”. Dane do raportu zaciągane są z grafików pracowników. Raport dostępny jest w Start > Analizy w sekcji “Czas Pracy”.

hrappka

Możliwość drukowania wniosku zezwolenia typu A w wersji papierowej

Umożliwiliśmy wybór formy składania zezwolenia typu A. Podczas generowania wniosku, w sekcji „Informacja Oświadczenia” utworzyliśmy pole „Składam wniosek”, które umożliwia wybór sposobu złożenia wniosku – w formie elektronicznej lub papierowej. Po wyborze opcji „W formie papierowej” w sekcji załączniki pojawi się możliwość wpisania nazw załączonych dokumentów. W polu pojawi się możliwość wyboru uprzednio wprowadzanych wartości.

hrappka

Co więcej, po zapisaniu oświadczenia dodaliśmy możliwość pobrania wydruku w wersji urzędowej. Ta opcja będzie dostępna po kliknięciu w przycisk „Pobierz PDF”.

hrappka

Zapraszamy do wypróbowania nowych rozwiązań.