Aby usprawnić Państwu proces wprowadzania grafików pracowników do systemu, poszerzyliśmy funkcjonalność importowania wpisów grafikowych. Typy wpisów możliwych do importu to, poza godzinami pracy, niedostępności, urlopy, premie, czy przedmioty.

W każdej kolumnie importowanego pliku należy określić znaczenie wpisu. Szczegółowe informacje, tj. kolumny dostępne są w Ustawieniach, w zakładce Import, po wybraniu kategorii “Wpisy grafikowe pracowników”.

Przykład importowanego pliku:

hrappka

Co więcej, wdrożyliśmy dziś dwie nowe funkcjonalności:

Szablony oświadczeń i zezwoleń

W systemie dostępne jest już tworzenie szablonów zezwoleń i oświadczeń. Podczas zapisywania uzupełnionego oświadczenia, czy zezwolenia istnieje możliwość zapisania uzupełnionych danych do szablonu. W szablonie zapiszą się wszystkie dane, poza danymi pracownika. Lista szablonów dostępna jest w Ustawieniach > Szablony > Oświadczenia.

hrappka

Edycja stawki na stanowisku – modyfikacje na umowach

Podczas zmiany stawki na stanowisku, w oknie wybierania umów, na których stawki mają zostać podmienione na nowe, wprowadziliśmy zmianę – automatycznie zaznaczone są jedynie aktywne umowy, posiadające identyczną stawkę, jak ta edytowana. Dodaliśmy też kolumny z informacją o stawkach. Dzięki temu można uniknąć nadpisania stawki, ustawionej dla pracownika indywidualnie w ustawieniach finansowych jego umowy.

hrappka

Zapraszamy do wypróbowania nowych rozwiązań.