Szanowni Państwo,

W tym roku my, jako zespół HRappka.pl, dążyliśmy do tego, aby nasz system stał się kompleksowym pomocnikiem każdego z Was!

W 2020 roku wdrożyliśmy aż 2778 nowości w naszym systemie! Oto najważniejsze nowości w systemie HRappka.pl w tym roku:

Wygodne umawianie spotkań z Kandydatami

Umożliwiliśmy umawianie spotkań z Kandydatami bezpośrednio w naszym systemie. Dzięki temu użytkownik systemu nie musi korzystać z dodatkowych narzędzi, aby odbyć rozmowę rekrutacyjną czy okresową. Dodaliśmy również możliwość powiadomienia o spotkaniu.

Więcej o możliwości dodawania spotkań przeczytaj tutaj.

Rozbudowany moduł ankiet

W 2020 rozbudowaliśmy moduł ankiet w systemie HRappka.pl. Dzięki temu pojawiła się możliwość m. in.:

  • wysyłki do pracowników ankiet do zatrudnienia,
  • prowadzenia ocen okresowych,
  • działań związanych z candidate experience.

 

W celu sprawniejszego i przyjemniejszego tworzenia ankiet zmieniliśmy też sposób tworzenia ankiet i dodawania pytań. Więcej o nowym kreatorze ankiet przeczytasz tutaj.

Poszerzenie integracji z portalem praca.gov.pl

W tym roku poszerzyliśmy zakres funkcjonalności systemu HRappka.pl w ramach integracji z portalem praca.gov.pl. Umożliwiliśmy wysyłkę oświadczeń i zezwoleń bezpośrednio na portal. Więcej informacji o integracji z portalem praca.gov.pl znajdziesz tutaj.

Jeszcze lepszy moduł mieszkań

Ulepszyliśmy moduł mieszkań w systemie HRappka.pl i rozbudowaliśmy go o nowe funkcjonalności. Dzięki temu, od razu po wejściu na moduł mieszkań widać:

  • dane o licznikach,
  • pokoje przypisane do mieszkania,
  • lokatorów mieszkających w pokojach wraz z terminem ich pobytu.

 

Więcej o module Mieszkania: Usprawnienia w module mieszkańModuł Mieszkania.

Nowości w systemie: Baza wiedzy (pomoc)

Stworzyliśmy Bazę wiedzy naszego systemu. Obecnie zawiera ona około 200 artykułów. W Bazie wiedzy można znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące funkcjonalności systemu. Więcej informacji o bazie wiedzy przeczytaj tutaj.

Nowości w systemie: Dashboard deklaracji

Stworzyliśmy dashboard deklaracji, który pozwala na sprawną kontrolę deklaracji firmowych oraz pracowniczych. Dzięki temu od razu po wejściu na dashboard widać:

  • Deklaracje firmowe,
  • Deklaracje pracownicze.

Więcej o dashboardzie deklaracji przeczytasz tutaj.

Nowości w systemie: Pisma

W tym roku stworzyliśmy moduł pism, który umożliwia zapisywanie w systemie, statusowanie oraz tagowanie korespondencji pocztowej, zarówno wychodzącej jak i przychodzącej. Umożliwiliśmy również podział pism na sprawy, w sytuacji gdy korespondencja dotyczy jednego wątku. Więcej o pismach przeczytaj tutaj.

Kalendarze pracy i monitoring projektów

Kalendarzy pracy wzbogaciliśmy o:

 

Poszerzyliśmy zakres funkcjonalności roli użytkownika w systemie o nazwie monitoring. Uprawnienie dla tej roli to przede wszystkim wgląd w planowane obsadzenie w ramach projektów przypisanych do Klientów. Więcej o planowaniu obsadzenia projektów przeczytaj tutaj.

Nowości w systemie: Rozbudowa modułu rozliczeń i fakturowania

Nie zapomnieliśmy o innym ważnym module w systemie HRappka.pl, którym jest Moduł rozliczeń i fakturowania. Wprowadziliśmy zmiany widokowe i usprawnienia, które pomogą Państwu podczas rozliczeń. O rozbudowie modułu przeczytaj tutaj.