Kalendarze pracy (grafiki) w HRappka.pl

Nowe kalendarze pracy w systemie HRappka.pl są bardziej przejrzyste, dzięki czemu planowanie harmonogramu pracy jest czystą przyjemnością.

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami.

Struktura kalendarza pracy (planer)

Na samej górze kalendarza widoczne jest zapotrzebowanie. Można tam dodać całkowite zgłoszone w projekcie zapotrzebowanie.

Poniżej widoczni są pracownicy, którzy są powiązani z projektem lub Klientem oraz proponowane wpisy grafikowe (system proponuje je na podstawie wprowadzonego zapotrzebowania).

Propozycje wpisów można zatwierdzić, aby dodać je do kalendarza pracownika.

Statusy zapotrzebowania

  • czerwony wpis oznacza, że nie zaakceptowano żadnych pracowników, którzy są potrzebni wg. zaplanowanego zapotrzebowania,
  • pomarańczowy wpis oznacza, że zaakceptowano niewystarczającą liczbę osób,
  • zielony wpis oznacza, że zaakceptowano wystarczającą liczbę osób.

Graficzna reprezentacja statusów wpisów usprawni Państwu zarządzanie planem.

Wpisy z modułu RCP

Gdy pracownik rejestruje czas swojej pracy w naszym module RCP to na kalendarzu pojawi się możliwość rozwinięcia wiersza pracownika, aby sprawdzić zarejestrowane godziny. Najechanie na wpis umożliwi zaakceptowanie wpisu, jego edycję lub usunięcie.

Akceptacja wpisów z RCP

Wpisy wygenerowane przez moduł RCP są widoczne na kalendarzu w postaci zielonego wpisu z przerywanymi liniami. Ich zatwierdzenie sprawi, że zmienią one kolor na zielony.

Podczas akceptowania wpisu istnieje możliwość edycji wszystkich danych wpisu.

Klikając przycisk “Powiąż pracowników" znajdujący się nad tabelą mamy możliwość dodania nowych pracowników do kalendarza pracy.

Zacznij już dziś. 14 dni za darmo!

Zautomatyzuj rekrutacje i oszczędzaj czas z HRappka.pl!