fb Kompleksowy system HR: ATS, CRM, HRM i wiele wiecej • Hrappka

Potężny system HR

Program do automatyzacji procesów rekrutacji i zatrudnienia.
Dla działów rekrutacji, HR, agencji zatrudnienia,
agencji pracy tymczasowej oraz agencji pośrednictwa pracy.

  • system kadrowo - płacowy,
  • system zarządzania relacjami z Klientami (CRM),
  • program do rekrutacji (ATS),
  • human resource management (system HRM),
  • planowanie zasobów przedsiębiorstwa (system ERP).

  Nowocześnie, bezpiecznie i niezawodnie.
Dla kogo?
Agencje Pracy Tymczasowej

Dla Agencji Pracy Tymczasowej

HRappka to najczęściej wybierane oprogramowanie przez Agencje Pracy Tymczasowej. W oparciu o potrzeby i specyfikę branży zbudowaliśmy kompletny i przyjazny system.

Dowiedz się więcej

Dla Działów Rekrutacji

Wybór niewłaściwego pracownika słono kosztuje. HRappka to kluczowe narzędzie dla rekruterów wspomagające ich codzienną pracę. Ogłaszaj, weryfikuj, wybieraj.

Dowiedz się więcej

Agencje Pracy Tymczasowej
E-teczki kadrowe

Dla firm tworzących e-dokumentację pracowniczą

Rozwiązania typu paperless są wiodącym trendem na światowym rynku. Coraz częściej odchodzi się od papierowej dokumentacji na rzecz nowoczesnych e-teczek pracowniczych, które nie zabierają miejsca w biurze oraz są dostępne przez internet.

Dowiedz się więcej

Dla firm zatrudniających cudzoziemców

Obsługujemy cały proces legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców wielu narodowości - zarówno bliższych (ukraińcy, białorusini), jak i dalszych (min. nepalczycy).

Dowiedz się więcej

Agencje Pracy Tymczasowej
Delegowanie pracowników

Dla firm delegujacych pracowników

Delegujesz opiekunki, budowlańców, spawaczy, czy pracowników innych zawodów do państw UE (Francja, Niemcy i inne)? Zobacz jak możesz usprawnić swoją pracę.

Dowiedz się więcej

Kompletny system HR

CRM

System wspiera już na etapie pozyskania Klienta (osoby kontaktowe i historia kontaktu, przygotowania oferty, przygotowania umowy, projekty , czy kalendarze zleceń).

Analizy

Analizy to coś więcej niż tylko raporty. Badanie opłacalności na każdym kroku procesu (kalkulacja oferty, zawieranie umowy, po rozliczeniach), podane w przystępny sposób.

Rozliczanie Klientów

Na podstawie danych rozliczenia pracowników rozliczenie Klienta z wystawieniem faktury trwa chwilę. Dashboard zaprezentuje kompletność rozliczeń obu stron.

Rekrutacja

Funkcjonalny moduł rekrutacji pozwala zapanować nad projektami rekrutacyjnymi, publikacją ogłoszeń, aplikacjami kandydatów oraz ich weryfikacją i oceną.

Zatrudnianie

Usprawniamy formalności zatrudnienia - wydruk umowy, skierowania na badania, bhp, zgłoszenia do ZUS zajmą Ci chwilę. Również dla obcokrajowców i dla delegujących.

Rozliczanie pracowników

Proste kroki do rozliczenia dowolnego okresu, typu umowy, czy warunków (stawek), z możliwością włączenia w proces pracownika (raportujący) i Klienta (akceptujący).

Efektywny i wyspecjalizowany system kadrowy

Zacznij korzystać z systemu HRappka już dziś

Nowy biznes

Jeżeli dopiero zakładasz Agencję Pracy czy Agencję Rekrutacyjną i potrzebujesz jednego zaawansowanego systemu do zarządzania wszystkimi procesami w Agencji - chętnie Ci pomożemy.

Chcesz się przenieść?

Jeżeli korzystasz już z innego systemu dla Agencji, jednak planujesz zmianę oprogramowania - napisz do nas. Pomożemy Ci w szybkim imporcie danych i wdrożeniu naszego systemu w Twojej Agencji!

Zobacz system na żywo!

Już dziś umów się na bezpłatną prezentację systemu HRappka z członkiem naszego zespołu lub obejrzyj filmy instruktażowe na naszym kanale na YouTube, aby dowiedzieć się więcej.

-->
10 tys+

Rekrutacji

248 tys+

Pracowników

191 tys+

Umów

119 mln+

Wypłat pracownikom

Bezpieczeństwo danych

Zabezpieczamy dane na wielu płaszczyznach. Fizycznie (przed utratą) - Twoje dane znajdują się równocześnie na 7 dyskach, w 2 centrach danych. Logicznie (przed niepowołanym dostępem).

§
Bezpieczeństwo prawne

Dzięki nam spełnisz wymagania RODO. Dostarczysz wymagane deklaracje, złożysz wymagane prawem zaświadczenia i świadectwa, naliczysz prawidłowo wynagrodzenie.

Elastyczne podejście

Słuchamy naszych Klientów i rozwijamy system zgodnie z ich potrzebami. Możliwość dobudowania dedykowanych modułów, instalacji w infrastrukturze Klienta, dostosowania wyglądu i głębokiej konfiguracji.