fb FAQ • Hrappka

FAQ


Często zadawane pytania

System HRappka udostępniamy w formie subskrypcji miesięcznej lub rocznej. Koszt systemu zależy od ilości kont dostępowych do systemu. Napisz do nas, a my prześlemy Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.
HRappka to jedyny na rynku wyspecjalizowany i kompleksowy system budowany od postaw we współpracy z wiodącymi Agencjami Zatrudnienia: Agencjami Pracy Tymczasowej oraz Agencjami Pośrednictwa Pracy. Łączy funkcję systemu ATS, systemu CRM oraz ERP, dzięki czemu możesz zarządzać wszystkimi procesami w jednym systemie. Jeżeli chcesz korzystać z doświadczenia branży outsourcingu pracowników - wybierz system HRappka.
Oczywiście, nasz system jest idealnie dopasowany do Twoich potrzeb, szczególnie jeżeli specjalizacją Twojej Agencji jest zatrudnianie cudzoziemców lub delegowanie pracowników. HRappka to nie tylko program do obsługi rekrutacji, ale również program do zatrudniania i rozliczania pracowników oraz Klientów. Co więcej, system posiada możliwość generowania wielu raportów, abyś na bieżąco mógł monitorować rentowność biznesu lub poszczególnych kontraktów.
Wielu naszych Klientów to właściciele Agencji Pośrednictwa Pracy lub dyrektorzy działów HR dużych firm. Chwalą oni nasz system za wszechstronne podejście, które pozwala na zarządzanie wszystkimi procesami w Agencji za pomocą jednej aplikacji. Nasz kompleksowy program, obsługujący cały proces zatrudnienia i rekrutacji, jest w stanie zwiększyć efektywność pracy w Agencji oraz obniżyć czas wykonywania poszczególnych czynności. W systemie HRappka mozolne i czasochłonne czynności zostały zautomatyzowane, dzięki czemu będziesz miał więcej czasu na rozwój swojej firmy oraz kontakt z Klientami. Na pewno docenisz kompletność naszego oprogramowania oraz wielość raportów i analiz dostępnych w HRappce.
Oczywiście, skontaktuj się z nami aby porozmawiać o potrzebach Twojej Agencji.
Tak. Możesz dać dostęp do systemu HRappka Twoim Klientom i parametryzować ich uprawnienia do danych. Dla przykładu - mogą mieć oni dostęp jedynie do profili swoich pracowników i kandydatów, bez możliwości wglądu w ich rozliczenia.
Pracownicy Agencji również mogą mieć dostęp do systemu, z wglądem do swoich danych z możliwością ich edycji. Z poziomu takiego konta mogą oni sprawdzić swój grafik oraz zgłosić gotowość do pracy. Co więcej, pracownicy mają również dostęp do prowadzonych przez Agencję rekrutacji z możliwością aplikacji.
Dzięki zaawansowanemu systemowi dla Agencji Pracy możesz zoptymalizować i usprawnić wszystkie procesy w Twojej Agencji. Pomoże Ci to zwiększyć efektywność oraz zaoszczędzić czas i pieniądze. Rozwijając system HRappka staramy się maksymalnie uprościć wszystkie formalności związane ze wszystkimi aspektami prowadzenia Agencji Zatrudnienia czy Agencji Rekrutacyjnej.
Tak, wsparcie techniczne jest dostępne od poniedziałku do piątku w godzinach 9 - 17. Pomoc uzyskasz dzwoniąc pod numer 798 090 094, pisząc na kontakt@hrappka.pl lub kontaktując się z nami na czacie, który w systemie HRappka znajduje się w prawym dolnym rogu.
Tak, nasz system jest cały czas rozwijany - nasi programiści co tydzień wdrażają nowe funkcjonalności i udogodnienia, o których informujemy naszych Klientów w newsletterze. Co więcej, system jest gotowy na wszelkie zmiany przepisów prawa w Polsce i Unii Europejskiej.
Tak, istnieje taka możliwość. W zależności od ilości użytkowników pracujących w systemie serwer musi spełniać różne wymagania.

Maksymalnie 50 użytkowników:
Ilość serwerów: 1 fizyczny serwer
CPU: 8core
RAM: 8 GB
DYSK: SSD 500 GB

Powyżej 50 użytkowników:
Ilość serwerów: 2 fizyczne serwery
CPU: 2 x 8 core
RAM: 2 x 8 GB
DYSK: 2 x 2 x SSD 500 GB

Wymagania oprogramowania:
System operacyjny Linux Debian (>=7)
PHP PHP wersja 5.6
Baza danych baza danych Postgresql (>= 9.3)
Serwer WWW Apache
Możliwość doinstalowania do PHP dodatków: np ioncube_loader
Możliwość konfiguracji pliku php.ini
Tak, nasz system jest dostosowany do wymagań RODO, dzięki czemu bez problemu spełnisz wszystkie wymagania.
Umowa korzystania z systemu HRappka jest wzbogacona umową powierzenia danych osobowych. Ponadto, nasz system posiada moduł dodawania i pozyskiwania zgód (np. na przetwarzanie danych osobowych). Aby dowiedzieć się więcej, obejrzyj nasz film na YouTube dedykowany zmianom w systemie po wejście w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych.