fb O nas • Hrappka

O nas

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam poznać Twoją branżę od podszewki.

HRappkę tworzą  ambitni ludzie z pasją i ogromnym zaangażowaniem, dzięki którym oferowany przez nas system w szybkim tempie dąży do perfekcji.

Naszą misją jest chęć tworzenia innowacyjnych rozwiązań dla branży outsourcingu pracowników.  Dbamy o efektywność Twojego biznesu i jego sukces dzięki wsparciu informatycznemu i automatyzacji procesu zarządzania pracownikami, od poziomu rekrutacji, aż po rozliczenia kadrowe. Dzięki bliskiej współpracy i słuchaniu naszych Klientów system HRappka stał się mocno wyspecjalizowany i idealnie dopasowany do branży.

Zaufało nam już wiele agencji zatrudnienia, którym codziennie usprawniamy pracę i pomagamy w efektywnym zarządzaniu i rozliczaniu pracowników, nawet na najbardziej zaawansowanym i niestandardowym szczeblu.

Zatrudniasz wielu pracowników? Dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami!

CEO

Paweł

Sprzedaż

Darek

Sylwia

Sergiusz

Wsparcie

Dominika

Krzysztof

Aneta

Deweloperzy

Maciej

Eryk

Jagoda

Andrzej

Sergii

Dawid

14 +

Liczba pracowników

10 mln+

Liczba uśmiechów

5 mln+

Liczba wypitych kaw

Nasi partnerzy

Opinie o systemie HRappka

“ Systemu HRappka używamy w codziennej pracy od marca 2016 roku. W ciągu 3 lat współpracy z SOULAB obserwujemy ciągły wzrost zakresu funkcjonalności systemu, który pozytywnie wpływa na efektywność naszej pracy i zakres działań wspieranych informatycznie. Przez ten okres mieliśmy zapewnioną opiekę merytoryczną i techniczną na najwyższym poziomie, dzięki czemu praca z systemem jest w pełni komfortowa. ”

“ Z przyjemnością udzielamy referencji dla firmy SOULAB, która wdrożyła w naszej firmie kompleksowy system informatyczny HRappka. Nowy system informatyczny obejmuje zakresem główne procesy naszej firmy, tj. rekrutację, zatrudnianie i delegowanie pracowników, jak również administrację kadrową i płacową. ”

“ Użytkowanie systemu HRappka potwierdza słuszność naszych decyzji, gdyż wdrożone usprawnienia wpłynęły znacząco na poprawę jakości procesów oraz ich wydajności. Wykazywany profesjonalizm pracowników SOULAB pozwala nam polecić tą firmę jako solidnego partnera. ”

“ Wdrożenie HRappki zrealizowane było terminowo i w sposób nie budzący zastrzeżeń. Należy podkreślić pozytywne relacje w projekcie, proces współpracy pozwalający na bieżące monitorowanie postępów i wpływ na docelowy kształt rozwiązania oraz nastawienie na zrozumienie potrzeb Klienta. ”

“ Z przyjemnością udzielamy referencji dla firmy SOULAB, która wdrożyła w naszei firmie kompleksowy system informatyczny HRappka. Należy też podkreślić modelową współpracę przy dostosowywaniu programu do specyfiki naszej firmy, gdzie zmiany są dostarczane w krótkim czasie przy użyciu zwinnej metodyki projektowej. ”

“ Systemu HRappka używamy w codziennej pracy w grupie Tarkon w obszarach rekrutacji pracowników, zarządzania umiejętnościami i certyfikatami, wsparcia w delegowaniu oraz szeroko rozumianej administracji kadrowej. Wdrożony system jest przyjazny, intuicyjny, łatwy w obsłudze i porządkuje nasze procesy. ”

“ Z przyjemnością udzielamy referencji dla firmy SOULAB, której oprogramowania - systemu HRappka używamy w codziennej pracy. Wdrożony system jest przyjazny, intuicyjny, łatwy w obsłudze i porządkuje nasze procesy. ”