fb About us • Hrappka

About us

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam poznać Twoją branżę od podszewki.

HRappkę tworzą  ambitni ludzie z pasją i ogromnym zaangażowaniem, dzięki którym oferowany przez nas system w szybkim tempie dąży do perfekcji.

Naszą misją jest chęć tworzenia innowacyjnych rozwiązań dla branży outsourcingu pracowników.  Dbamy o efektywność Twojego biznesu i jego sukces dzięki wsparciu informatycznemu i automatyzacji procesu zarządzania pracownikami, od poziomu rekrutacji, aż po rozliczenia kadrowe. Dzięki bliskiej współpracy i słuchaniu naszych Klientów system HRappka stał się mocno wyspecjalizowany i idealnie dopasowany do branży.

Zaufało nam już wiele agencji zatrudnienia, którym codziennie usprawniamy pracę i pomagamy w efektywnym zarządzaniu i rozliczaniu pracowników, nawet na najbardziej zaawansowanym i niestandardowym szczeblu.

Zatrudniasz wielu pracowników? Dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami!

CEO

Paweł

Sprzedaż

Sylwia

Darek

Sergiusz

Support

Dominika

Ewelina

Developers

Maciej

Eryk

Jagoda

Andrzej

Sergii

11

number of employees

10 mln+

Number of smiles

5 mln+

Number of coffees drunk

Data safety

We secure data on many levels. Physically (before loss) - Your data is simultaneously on 7 disks, in 2 data centers. Logically (against unauthorized access).

§
Legal security

Thanks to us, you will meet the requirements of GIODO and RODO. You will provide the required declarations, you will submit the required certificates and certificates, and you will be correctly remunerated

Flexible approach

We listen to our clients and develop the system according to their needs. Possibility to build dedicated modules, installations in the customer's infrastructure, customization of appearance and deep configuration.