fb Nowości w systemie HRappka - 14.02.2019 • Hrappka

Nowości w systemie HRappka - 14.02.19

Powiadomienia

Usprawniliśmy moduł powiadomień. Włączenie powiadomień użytkownikom w Ustawieniach nie oznacza, że użytkownik te powiadomienia otrzyma, ponieważ musi on włączyć wybrane powiadomienia w ustawieniach własnych systemu. W związku z tym dodaliśmy możliwość sprawdzenia, czy poszczególne powiadomienia są włączone u pracowników. Aby to zrobić, przy rodzaju powiadomienia należy kliknąć w ikonę znaku zapytania.

Hrappka.pl HRappka.pl

Co więcej, od teraz, podczas tworzenia nowego użytkownika będzie on miał automatycznie włączone wszystkie powiadomienia w ustawieniach własnych.

Filtrowanie kandydatów po atrybutach

Od dziś możliwe jest filtrowanie kandydatów po atrybutach. Aby filtrować kandydatów po atrybutach należy włączyć interesujące nas kolumny z atrybutami klikając w ikonę zębatki nad tabelą. Umożliwi to filtrowanie kandydatów za pomocą narzędzia filtrowania nad tabelą.

Hrappka.pl

Ogłoszenia na rekrutacjach

Wprowadziliśmy usprawnienia w zakładce ogłoszenia znajdującej się na konkretnych rekrutacjach.

  • Podczas publikowania ogłoszenia, w oknie pojawi się informacja na jaki okres ogłoszenie zostanie opublikowane w serwisie. Hrappka.pl
  • Po opublikowaniu ogłoszenia w tabeli pojawi się data ważności ogłoszenia. 3 dni przed końcem ważności ogłoszenia data zmieni kolor na pomarańczowy, a gdy ogłoszenie będzie nieważne data zmieni kolor na czerwony.
  • Hrappka.pl

Lista pracowników - nowe kolumny

Kolumna paszport biometryczny

Na liście pracowników dodaliśmy kolumnę paszport biometryczny. Paszport biometryczny można dodać na profilu pracownika, w zakładce Zezwolenia > Obcokrajowcy, klikając w przycisk +Dodaj zezwolenie i wybierając Paszport biometryczny.

Kolumna pierwsza umowa z Klientem i najświeższa umowa z Klientem

Dodaliśmy kolumny, które umożliwiają wyświetlenie informacji o pierwszej i najnowszej umowie pracowników z wcześniej wybranym w filtrach klientem. Aby dane umów pokazały się w kolumnie należy najpierw wyfiltrować pracowników z umową i wybrać Klienta z którym pracownicy maja podpisaną umowę. Stworzenie tych kolumn to usprawnienie związane z przestrzeganiem limitu 18 miesięcy pracy tymczasowej u jednego klienta agencji.

Hrappka.pl Hrappka.pl

Nowe kolumny można włączyć klikając w ikonę zębatki nad tabelą.

Nowe znaczniki we wzorze podpisu e-mail

W Ustawieniach własnych, w polu podpis maila dodaliśmy możliwość wstawienia nowych znaczników. Lista dostępnych znaczników jest dostępna pod polem podpisu.

Hrappka.pl

Raporty

1. W raporcie dla księgowości (po rozliczeniach) dodaliśmy kolumny potrącenia, zwroty i podstawa ubezpieczenia zdrowotnego. Dane dostępne w tabeli można zmienić klikając z ikonę zębatki nad tabelą.

Hrappka.pl

2. W raporcie przepracowanych godzin pracowników dodaliśmy kolumnę "pracuje do", która wyświetla datę zakończenia ostatniej umowy. Gdy umowa jest na czas nieokreślony pole pozostanie puste.

Hrappka.pl

Zachęcamy do wypróbowania nowych rozwiązań.

TAGI

  • Agencja Pracy Tymczasowej
  • Agencja Zatrudnienia
  • Pośrednictwo pracy
  • Rekrutacje
  • System do rekrutacji
  • Program do rekrutacji
  • System ATS
Blog Image
Profile Image

Efektywna rekrutacja 2019. Jak wybrać najlepszy system rekrutacyjny? 8 najważniejszych funkcji

Na co należy zwrócić uwagę wybierając program do rekrutacji?

Blog Image
Profile Image

8 funkcji systemów rekrutacyjnych, które sprawdzą się w modelu RPO

Sprawdź jakie funkcje systemu rekrutacyjnego mogą poprawić jakość twoich usług RPO.

Blog Image
Profile Image

Mierniki w rekrutacji. Top 6 najważniejszych [2018]

Jak poprawić skuteczność rekrutacji? Podstawą jest mierzenie efektywności rekrutacji - określenie podstawowych mierników, pomiary i analiza danych.