fb Kompleksowy program dla Agencji Pracy • Hrappka

Kompleksowy program dla Agencji Pracy

HRappka - to jedyny sprawdzony system dedykowany dla branży pracy tymczasowej oraz Pośrednictwa Pracy. Nasz program powstawał w bliskiej współpracy z agencjami z całej Polski (i nie tylko). Wspierany ich wiedzą i doświadczeniem jest w pełni dostosowanym oprogramowaniem do potrzeb i wymogów rynku. Korzystaj z doświadczenia branży. Zatrudniaj pracowników z systemem HRappka.pl.

Ważne funkcje dla agencji pracy

Baza Klientów

CRM Online w specyfice HR - zarządzanie Klientami, w tym dokumenty i historia kontaktu, tworzenie powiązań między Klientami a pracownikami i umowami, tworzenie stanowisk.

Baza Pracowników

Przechowuj wszystkie dane o pracownikach w jednym miejscu - łatwe wyszukiwanie po numerach telefonów, geolokalizacja, pełna historia zmian, możliwość masowego kontaktu.

Wystawianie umów

Bez trudu wystawisz gotową umowę (wydruki takie jak chcesz), obsługujemy wszystkie rodzaje umów (o pracę, pracę tymczasową, cywilnoprawne, B2B, ramowe), wiele szablonów oraz różne języki.

Rozliczenia pracowników

Rozliczaj nawet kilkuset pracowników na raz, rozliczenia umów w oparciu o grafik, import godzin od Klienta lub na podstawie ilości przez niego wprowadzonych. Wszystkie typy umów.

Rozliczenia Klientów

Na podstawie rozliczenia pracowników w prosty sposób zrobisz rozliczenie Klienta, z którego szybko wystawisz fakturę.

Wystawianie faktur

Wbudowany, kompletny system fakturowania (zarówno na podstawie rozliczeń, jak i możliwość wystawienia faktury niezależnie od nich), korekty, duplikaty, rejestry VAT, i wiele innych funkcji jak JPK FA.

Rejestr płatności i eksporty do Banków

Nie przepisuj ręcznie przelewów w systemie bankowym - pozwalamy na eksport paczek płatności w wybranym formacie do Twojego banku, obsługujemy również wypłaty gotówkowe oraz prezentujemy salda pracowników i Klientów.

Projekty rekrutacyjne

Wbudowany system rekrutacyjny (ATS). Wszystkie rekrutacje w jednym miejscu - statusy i ilość kandydatów na różnych etapach oraz wgląd w nadesłane dokumenty, ankiety i oceny. Szybkie dodawanie kandydatów (również przez import plików CV), współdzielenie profili i automatyczne respondery do kandydatów i wiele więcej.

Raportowanie statutowe dla Agencji Pracy

W ramach systemu raportowania uwzględniliśmy również niezbędne raporty pod sprawozdania obowiązkowe APT.

Bezpłatny dostęp do 14-dniowej pełnej wersji aplikacji. Wypróbuj teraz!
Bezpieczeństwo danych

Zabezpieczamy dane na wielu płaszczyznach. Fizycznie (przed utratą) - Twoje dane znajdują się równocześnie na 7 dyskach, w 2 centrach danych. Logicznie (przed niepowołanym dostępem).

§
Bezpieczeństwo prawne

Dzięki nam spełnisz wymagania RODO. Dostarczysz wymagane deklaracje, złożysz wymagane prawem zaświadczenia i świadectwa, naliczysz prawidłowo wynagrodzenie.

Elastyczne podejście

Słuchamy naszych Klientów i rozwijamy system zgodnie z ich potrzebami. Możliwość dobudowania dedykowanych modułów, instalacji w infrastrukturze Klienta, dostosowania wyglądu i głębokiej konfiguracji.