Zapraszamy na webinar – zmiany w HRappce związane z ustaleniami Polskiego Ładu. Spotkanie odbędzie się 16 grudnia o godzinie 10:00. Serdecznie zapraszamy do zapisów https://hrappka.pl/webinar-nowy-lad
Nowości #
Interfejs w wersji ciemnej #
W odpowiedzi na Państwa prośby dodaliśmy możliwość zmiany motywu systemu z jasnego na ciemny. W tym celu należy wejść w Ustawienia użytkownika > Podstawowe > Motyw. Wybór motywu jest indywidualny dla każdego użytkownika systemu.

Usprawnienia #
Podpowiadanie godzin na wpisach grafikowych w przypadku indywidualnego czasu pracy #
Jeżeli pracownik ma ustalony na umowie indywidualny czas pracy (np. 10-18), to dodając wpisy grafików (Pracownik > Grafik) system podpowiada godziny pracy.


Nowe znaczniki na zaświadczeniu o zarobkach #
Na wydruku zaświadczenia o zarobkach (Ustawienia firmy > Szablony > Wydruki) dodane zostały 3 nowe znaczniki: Numer telefonu firmy, Rozszerzona tabela szczegóły wynagrodzeń umowy o pracę (rozszerzona tabela bez kolumny brutto umowy, tylko zdrowotne), Rozszerzona tabela szczegóły wynagrodzeń umowy cywilnoprawne (rozszerzona tabela bez kolumny umowa o pracę).
