System do rekrutacji

Sprawdź kluczowe funkcjonalności naszego narzędzia do rekrutacji:

Kreator rekrutacji

Kreator rekrutacji pozwala na sprawne stworzenie rekrutacji i jej publikację w kilku sprawnych krokach:

  • Uzupełnienie danych rekrutacji (opis, wymagania),
  • Wybranie ankiety rekrutacyjnej (zestawu pytań dla kandydata),
  • Wybranie zgód RODO (klauzul na przetwarzanie danych osobowych),
  • Podgląd ankiety rekrutacyjnej,
  • Masowa publikacja ofert pracy na portalach pracy.

Multiposting ofert w HRappka.pl

Z poziomu systemu HRappka istnieje możliwość publikacji ofert pracy (rekrutacji) na zewnętrznych portalach pracy, takich jak:

Co więcej, posiadamy specjalny widget rekrutacyjny, który wstawiony na stronę, będzie automatycznie pokazywał wszystkie otwarte rekrutacje. Jego instalacja jest bardzo prosta.

Publikacja na portalach OLX oraz szukampracy.pl jest płatna wg. stawki wybranego portalu.

Integracja rekrutacji ze stroną WWW

System HRappka umożliwia integrację stworzonych w systemie rekrutacji ze stroną www, dzięki czemu wszystkie otwarte rekrutacje są automatycznie widocznie na Państwa stronie. Dla Państwa wygody, udostępniamy 3 możliwości integracji witryny internetowej z HRappka.pl:

Wklejenie skryptu na stronę

Umożliwiamy sprawną integrację z witryną za pomocą skopiowania z modułu rekrutacji skryptu oraz wstawienia go w kod źródłowy strony www.

Wtyczka do CMS WordPress

Wtyczkę można zainstalować w kokpicie strony opartej o CMS WordPress w zakładce wtyczki. Umożliwia ona nie tylko wyświetlanie otwartych rekrutacji, ale również automatyczne tworzenie się podstron ze szczegółowymi informacjami o ofertach pracy. Jest to ważne z punktu widzenia SEO.

Integracja przez API

Jest to sposób integracji, który nie wymaga podłączania zewnętrznych skryptów do Państwa strony. Najczęściej obecne części strony (np. oferty pracy), pobierają z systemu HRappka potrzebne informacje.

Przykłady widgetu rekrutacyjnego:

Parser CV

Dzięki paserowi CV, możesz wstawić do systemu plik CV, a parser na podstawie CV stworzy w systemie profil kandydata.

Autotagowanie aplikacji

System HRappka umożliwia konfigurację tagów, które mają zostać przypisane do kandydatów, gdy w ich aplikacji pojawi się wybrana fraza.

Usprawnia to wstępną selekcję kandydatów oraz wyszukiwanie kandydatów. 

Na listach w systemie (np.pracowników, kandydatów) jest dostępne również wyszukiwanie pełnotekstowe, czyli wyszukiwanie encji nawet po tekście w załącznikach.

Zgodność z RODO

Zgody na formularzu aplikacyjnym

HRappka.pl pilnuje aby rekrutacja była zgodna z prawem. W związku z tym:

  • umożliwiamy tworzenie zgód na formularzach rekrutacyjnych np. zgoda na przetwarzanie danych osobowych, zgoda na profilowanie, zgoda marketingowa
  • istnieje możliwość wstawienia informacji o Administratorze Danych Osobowych

Filtrowanie kandydatów po pozyskanych zgodach

W naszym systemie szybko wyfiltrujesz kandydatów, czy pracowników po udzielonych zgodach. Znacznie usprawni to zarządzanie kandydatami, biorąc pod uwagę udzielone zgody. Dla przykładu – pozwoli to wysłać mailing tylko do osób, które wyraziły zgodę na kontakt mailowy.

Lista kończących się zgód

W HRappka.pl znajdziesz listę kończących się lub przeterminowanych zgód. Z poziomu listy, możesz dane osobowe zanonimizować lub wysłać maila, aby pozyskać nową zgodę.

Mailowe pozyskiwanie zgód

Umożliwiamy wysyłanie e-maili do kandydatów z prośbą o wyrażenie zgód. Jest to przydatne, gdy chcemy przedłużyć pozyskaną już zgodę lub uzyskać nową zgodę. Wyrażenie zgody przez kandydata zostanie zapisane w systemie.

Pozyskiwanie zgód jest usprawnione dzięki listy kończących się bądź przeterminowanych zgód.  Z poziomu tej listy możemy masowo pozyskać zgody.

Anonimizowanie danych osobowych

Umożliwiamy anonimizowanie danych osobowych (również masowe). Dane kontaktowe osoby zanonimizowanej są zaciemnione a jego profil usunięty, jednak istnieje on w systemie, m.in. w celach statystycznych.

Zacznij już dziś. 14 dni za darmo!

Zautomatyzuj rekrutacje i oszczędzaj czas z HRappka.pl!