Zgodność systemu HRappka.pl z RODO

Zgody na formularzu aplikacyjnym

HRappka.pl pilnuje aby rekrutacja była zgodna z prawem. W związku z tym:

  • umożliwiamy tworzenie zgód na formularzach rekrutacyjnych np. zgoda na przetwarzanie danych osobowych, zgoda na profilowanie, zgoda marketingowa
  • istnieje możliwość wstawienia informacji o Administratorze Danych Osobowych

Filtrowanie kandydatów po pozyskanych zgodach

W naszym systemie szybko wyfiltrujesz kandydatów, czy pracowników po udzielonych zgodach. Znacznie usprawni to zarządzanie kandydatami, biorąc pod uwagę udzielone zgody. Dla przykładu – pozwoli to wysłać mailing tylko do osób, które wyraziły zgodę na kontakt mailowy.

Lista kończących się zgód

W HRappka.pl znajdziesz listę kończących się lub przeterminowanych zgód. Z poziomu listy, możesz dane osobowe zanonimizować lub wysłać maila, aby pozyskać nową zgodę.

Mailowe pozyskiwanie zgód

Umożliwiamy wysyłanie e-maili do kandydatów z prośbą o wyrażenie zgód. Jest to przydatne, gdy chcemy przedłużyć pozyskaną już zgodę lub uzyskać nową zgodę. Wyrażenie zgody przez kandydata zostanie zapisane w systemie.

Pozyskiwanie zgód jest usprawnione dzięki listy kończących się bądź przeterminowanych zgód.  Z poziomu tej listy możemy masowo pozyskać zgody.

Anonimizowanie danych osobowych

Umożliwiamy anonimizowanie danych osobowych (również masowe). Dane kontaktowe osoby zanonimizowanej są zaciemnione a jego profil usunięty, jednak istnieje on w systemie, m.in. w celach statystycznych.

Zacznij już dziś. 14 dni za darmo!

Zautomatyzuj rekrutacje i oszczędzaj czas z HRappka.pl!