Kompleksowe rozwiązanie HR dla branży HoReCa

HRappka umożliwia sprawne zarządzanie kluczowymi procesami HR w branży HoReCa: od rekrutacji i onboardingu pracowników, przez legalizację cudzoziemców, ewidencję czasu pracy, aż po kadry i płace.

TESTUJ BEZ OPŁATZamów prezentację
Badanie candidate experience

Wszystkie moduły HR

Sprawdź, co usprawnisz w swojej firmie z systemem HRappka!
illustration
Procesy rekrutacyjne

System do rekrutacji

Moduł rekrutacji, kompleksowo automatyzuje procesy rekrutacyjne oraz usprawnia wyszukiwanie kandydatów poprzez multiposting rekrutacji. Zgodnie z RODO.
Dowiedz się więcej
Proces zatrudnienia

Harmonogram czasu pracy

Moduł ewidencji czasu pracy pozwala sprawie tworzyć grafiki pracy, dopasowując pracowników z odpowiednimi kompetencjami do stanowiska oraz intuicyjnie raportować czas pracy (również przez pracowników).
Dowiedz się więcej
illustration
illustration
Proces zatrudnienia

Elektroniczne wnioski urlopowe

Moduł elektronicznych wniosków urlopowych pozwala na sprawne planowanie urlopów online. Co więcej, umożliwia pracownikom dostęp do informacji o stanie swojego urlopu oraz nieobecnościach współpracowników.
Dowiedz się więcej
Proces zatrudnienia

Kadry i płace

Moduł kadry i płace automatyzuje wszystkie procesy związane z zatrudnianiem pracowników - od generowania umów po rozliczenia. Dane z systemu sprawnie wyeksportujesz do wielu programów kadrowych i księgowych.
Dowiedz się więcej
illustration
illustration
Relacje z Klientami

CRM

Wbudowany moduł CRM umożliwia zarządzanie relacjami z Klientami, generowanie faktur sprzedażowych oraz wprowadzanie faktur kosztowych.
Dowiedz się więcej

Zacznij już dziś. 14 dni za darmo!

Zautomatyzuj procesy rekrutacyjne i oszczędzaj czas z systemem ATS HRappka!