Kompleksowe rozwiązanie HR dla branży IT

HRappka umożliwia sprawne zarządzanie kluczowymi procesami HR w branży IT: od procesu rekrutacji i onboardingu, przez ewidencję czasu pracy i wnioski urlopowe, aż po zarządzanie szkoleniami oraz kadry i płace.

TESTUJ BEZ OPŁATZamów prezentację
Badanie candidate experience

Wszystkie moduły HR

Sprawdź, co usprawnisz w swojej firmie z systemem HRappka!
illustration
Procesy rekrutacyjne

System do rekrutacji

Moduł rekrutacji kompleksowo automatyzuje procesy rekrutacji i selekcji kandydatów. Usprawnia wyszukiwanie kandydatów poprzez multiposting ofert pracy oraz pozwala zautomatyzować sourcing kandydatów na LinkedIn dzięki dedykowanej wtyczce HRappka Soucing Plugin. Co więcej, z HRappką bez problemu zachowasz zgodność z RODO.
Dowiedz się więcej
Proces zatrudnienia

Onboarding / Offboarding

Moduł onboardingu pozwala sprawnie wdrażać nowych pracowników w organizację firmy i obowiązki, bez obciążania działu HR oraz przełożonych nowych pracowników. W systemie HRappka stworzysz procesy onboardingu dopasowane do stanowisk i udostępnisz je nowym pracownikom przez portal pracowniczy.
Dowiedz się więcej
illustration
illustration
Proces zatrudnienia

Elektroniczne wnioski urlopowe

Moduł ewidencji czasu pracy pozwala na sprawną rejestrację czasu pracy oraz składanie wniosków urlopowych online. Co więcej, system automatycznie oblicza kodeksowy wymiar urlopu (z możliwością korekty) oraz umożliwia pracownikom dostęp do informacji o stanie swojego urlopu oraz nieobecnościach współpracowników. Wpisy grafikowe można zintegrować z Google Calendar oraz Microsoft Outlook. Integracja z komunikatorem Slack umożliwia wysyłanie informacji o nieobecnościach i urodzinach pracowników na wybrany kanał.
Dowiedz się więcej
Proces zatrudnienia

Ankiety i testy dla pracowników

HRappka umożliwia badanie doświadczenia kandydatów i pracowników poprzez tworzenie ankiet oraz wysyłanie testów wiedzy. Badanie satysfakcji pracownika pozwala na wprowadzenie usprawnień w firmie, które nie tylko zwiększą satysfakcję pracowników z pracy, ale również poprawią efektywność działań w firmie.
Dowiedz się więcej
illustration
illustration
Proces zatrudnienia

Kadry i płace

Moduł kadry i płace automatyzuje wszystkie procesy związane z zatrudnianiem pracowników. W HRappce sprawnie poprowadzisz e-dokumentację pracowniczą. System przypomni Ci o kończących się badaniach lekarskich, czy szkoleniach BHP. Co więcej, sprawnie wygenerujesz umowy i inne dokumenty dla pracowników oraz sprawnie rozliczysz wszystkie typy umów. Dane z systemu sprawnie wyeksportujesz do wielu programów kadrowych i księgowych.
Dowiedz się więcej
Rozwój pracowników

Zarządzanie szkoleniami pracowników

Moduł szkoleń w systemie HRappka umożliwia efektywne zarządzanie rozwojem pracowników w firmie poprzez automatyzację obsługi szkoleń pracowników w organizacji. Pozwala m.in. na tworzenie bazy szkoleń, samozapisy pracowników przez portal pracowniczy, weryfikowanie obecności na szkoleniach oraz badanie jakości szkoleń na podstawie ankiet pracowniczych.
Dowiedz się więcej
illustration

Zacznij już dziś. 14 dni za darmo!

Zautomatyzuj procesy rekrutacyjne i oszczędzaj czas z systemem ATS HRappka!