Opinie o systemie HRappka

HRappka to miejsce, gdzie mogę poprowadzić proces zatrudnienia, rozliczenia, wynagrodzenia i zwolnienia pracownika. Ma wielopoziomowy wymiar i odpowiada na wiele naszych potrzeb. Szczególną cechą tego oprogramowania jest zwinność oraz wiele możliwości wykorzystania. Biuro chodzi za mną zawsze, wystarczy mi login i hasło. HRappka jest w moim portfelu nieprzypadkowo, jestem zadowolony, jako klient HRappki, cieszę się że mam możliwość uczestniczyć w jej rozwoju.

Patryk Mordel, CEO

Na początku wdrożyliśmy system HRappka na małą skalę, dzięki czemu mogliśmy zautomatyzować nasze działania i znacząco odciążyć pracowników biurowych. Obecnie HRappka rozwija się dynamicznie i znakomicie sprawdza. Eurolink w każdym miesiącu rośnie, a nowe osoby wdrażają się w system z łatwością od pierwszego dnia pracy. Obsługa klienta zawsze realizowana jest na najwyższym poziomie, dzięki czemu możemy dynamicznie zarządzać systemem, w zależności od nowo pojawiających się potrzeb.

Łukasz Ubycha, CEO

Jako długoletni klient HRappki obserwuję wiele pozytywnych aspektów tej współpracy. Zaczynając od nienagannej "opieki" ze strony przedstawiciela systemu, który dosłownie jest na każde zawołanie. System jest poniekąd dostosowywany indywidualnie do klienta, co w naszej branży jest niezwykle istotne. Zarówno dział księgowości, kadr, logistyki oraz dział sprzedaży w codziennej pracy korzysta z systemu. Na potrzeby klienta są organizowane szkolenia, co również jest świetnym rozwiązaniem z racji zatrudniania nowych pracowników w firmie. System HRappka oceniam na bardzo czytelny, intuicyjny i łatwy w obsłudze.
Obserwujemy ciągły wzrost zakresu funkcjonalności systemu, który pozytywnie wpływa na efektywność naszej pracy.
dekra
Z wielu żmudnych czynności administracyjnych, kadrowych i legalizacyjnych pozostało nam wprowadzenie kilku danych do systemu i kliknięcie myszką.
pgo
Wdrożony system jest przyjazny, intuicyjny, łatwy w obsłudze i porządkuje nasze procesy.
tarkon
System HRappka.pl pomaga znacznie zwiększyć efektywność naszych procesów rekrutacyjnych i kadrowych.
hrquality
System obejmuje zakresem główne procesy naszej firmy, tj. rekrutację, zatrudnianie i delegowanie pracowników, jak również administrację kadrową i płacową.
ambercare24
System poprawił jakość i wydajność naszej pracy. Dzięki HRappka usprawniliśmy prace z dokumentami, szczególnie w przypadku cudzoziemców.

Zaufali nam:

Zacznij już dziś. 14 dni za darmo!

Zautomatyzuj procesy kadrowe i oszczędzaj czas z HRappka.pl!

Zamów prezentację systemu

Sprawdź, jak system HRappka pozwoli Ci zautomatyzować kluczowe procesy HR w firmie.

System HR HRappka