Opinie o systemie HRappka

Narzędzie, które zostało udostępnione przez Państwa firmę już ponad rok daje możliwość zgłoszenia chęci podjęcia pracy w Lublinie przez obywateli Ukrainy. Dzięki niemu szukający pracy określają swoje kompetencje , umiejętności językowe czy posiadane doświadczenie. Narzędzie wspiera urzędników i urzędniczki w dopasowaniu informacji pozyskanej od potencjalnych pracowników do ofert pracy, zgłoszonych przez pracodawców, wspomaga również kontakt między nimi.
Dziękuję za harmonijną, konstruktywną i bez wątpienia owocną współpracę, której efekty z pewnością przyniosły korzyści mieszkańcom miasta.

Dr Mariusz Sagan, Dyrektor Wydziału Strategii i Przedsiębiorczości

Program HRappka doskonale sprawdza się w przypadku agencji pracy. Program jest prosty w obsłudze i bardzo intuicyjny, dlatego z łatwością przyswajają go nowi członkowie zespołu. Moduł raporty i duża ilość filtrów w łatwy i szybki sposób pozwala wygenerować z systemu potrzebne dane. Polecam program HRappka.

Justyna Dybek – Kupczyk

HRappka to jedyny moim zdaniem program z tak rozbudowanym systemem legalizacji.

Nie ma już potrzeby korzystania z programu Excel, a nawet z notesu. Wszystkie niezbędne informacje mam na stronie głównej i logując się od razu widzę co kiedy i komu się kończy, jakie dokumenty należy wyrobić, do kiedy osoba może przebywać i pracować.

Druga rzecz, która zaoszczędziła mi ok. 50% czasu, to możliwość generowania umów, załączników, deklaracji i wszystkich innych dokumentów potrzebnych do zatrudnienia. Na początku korzystania z systemu wgrałem do niego szablony naszych umów i załączników i proces generowania całej dokumentacji do akt osobowych skrócił się dosłownie do kilku sekund.

System sam uzupełnia niezbędne pola, takie jak imię i nazwisko, daty urodzenia, nr paszportów, daty rozpoczęcia i zakończenia umów – kadrowemu zostaje tylko pobrać gotowy dokument. Jeżeli firma nie posiada swoich szablonów umów, to można skorzystać z szablonów HRappki, a nawet z szablonów dwujęzycznych umów (co przy zatrudnieniu cudzoziemca jest obowiązkowe).

Możemy nawet wysłać do pracownika link z kwestionariuszem i wtedy nie musimy przepisywać danych osoby do systemu. Po wypełnieniu kwestionariusza system sam zapisuje dane osoby.
Korzystam też z raportów, co miesiąc pomaga mi to w wypełnianiu deklaracji PFRON i GUS. Mogę w systemie sprawdzić niezbędne dane i przepisać do deklaracji. 

Podsumowując, HRappka znacznie usprawniła mi pracę w rekrutacji i zatrudnianiu cudzoziemców.

Andrzej Tkaczuk,

Specjalista ds. legalizacji cudzoziemców

Korzystamy z większości możliwości, jakie oferuje HRappka. Rekrutacja, baza kandydatów i pracowników, legalizacja, podpisywanie umów, rozliczenia, czy kontrola kończących się umów lub dokumentów legalizacyjnych. Wszystko mamy w jednym miejscu.
Ogromną zaletą systemu jest jego zwinność. Generowanie umów, czy tworzenie profili kandydatów trwa kilka sekund. Nie wyobrażamy sobie pracy bez HRappki.

Bogdan Syczewski, COO

System HRappka pozwolił nam zauważalnie zwiększyć efektywność naszych działań rekrutacyjnych. Jest bardzo intuicyjny, a wszelkie aktualizacje uwzględniają realne potrzeby jego użytkowników. Możliwość dostosowania interfejsu pod względem najczęściej używanych funkcjonalności czyni pracę znacznie przyjemniejszą. Na szczególną uwagę zasługuje wtyczka do masowej publikacji ogłoszeń na portalach zewnętrznych oraz wtyczka umożliwiająca z poziomu programu edycję treści ogłoszeń widocznych na naszej stronie firmowej – bez konieczności każdorazowego logowania się na serwer. Szczerze polecam HRappkę z uwagi na łatwość w obsłudze!

Agnieszka Elwart

Nawiązanie współpracy z HRappką pozwoliło na dynamiczny rozwój firmy.
Jako wieloletni klient zauważam ogromny rozwój i zaangażowanie w proces
doskonalenia systemu.

Kamila Turzyniecka – Tomczyk, Właściciel

HRappka to miejsce, gdzie mogę poprowadzić proces zatrudnienia, rozliczenia, wynagrodzenia i zwolnienia pracownika. Ma wielopoziomowy wymiar i odpowiada na wiele naszych potrzeb. Szczególną cechą tego oprogramowania jest zwinność oraz wiele możliwości wykorzystania. Biuro chodzi za mną zawsze, wystarczy mi login i hasło. HRappka jest w moim portfelu nieprzypadkowo, jestem zadowolony, jako klient HRappki, cieszę się że mam możliwość uczestniczyć w jej rozwoju.

Patryk Mordel, CEO

Na początku wdrożyliśmy system HRappka na małą skalę, dzięki czemu mogliśmy zautomatyzować nasze działania i znacząco odciążyć pracowników biurowych. Obecnie HRappka rozwija się dynamicznie i znakomicie sprawdza. Eurolink w każdym miesiącu rośnie, a nowe osoby wdrażają się w system z łatwością od pierwszego dnia pracy. Obsługa klienta zawsze realizowana jest na najwyższym poziomie, dzięki czemu możemy dynamicznie zarządzać systemem, w zależności od nowo pojawiających się potrzeb.

Łukasz Ubycha, CEO

W miarę rozwoju naszego ośrodka zdecydowaliśmy się wdrożyć system, do którego będziemy mogli przenieść wszystkie procesy kadrowe. Zależało nam, aby system był prosty, intuicyjny i przystępny dla każdego z naszych pracowników. Dziś śmiało możemy przyznać, że system HRappka odpowiedział w pełni na wszystkie nasze potrzeby.
GOKiR na początku całego procesu otrzymał dedykowanego opiekuna, który sprawnie i profesjonalnie przeprowadził pełny proces sprzedaży i wdrożenia systemu do naszej organizacji. Zdecydowanie polecamy współpracę z firmę Soulab, która jest dostawcą oprogramowania HRappka.pl

HRappka zrewolucjonizowała sposób, w jaki zarządzamy zasobami ludzkimi w naszej firmie. System ten jest nie tylko intuicyjny, ale także wyjątkowo funkcjonalny, co pozwala na sprawną realizację procesów kadrowych od rekrutacji po rozliczenia. Jesteśmy zachwyceni możliwością dostosowywania funkcji do naszych potrzeb. Dodatkowo, system regularnie się rozwija, co zapewnia, że możemy zawsze liczyć na najnowsze rozwiązania w naszej codziennej pracy. Polecamy HRappkę wszystkim, którzy szukają niezawodnego partnera w zarządzaniu zasobami ludzkimi.
HRappka to prawdziwa skarbnica informacji i narzędzie, które znacznie podniosło wydajność i efektywność naszego przedsiębiorstwa. Wsparcie techniczne zespołu zaangażowanego w rozwijanie tej aplikacji jest po prostu fenomenalne!
Klient HRappka - Project Plus HR
System HRappka jest naszym podstawowym narzędziem pracy w dziale HR. Najbardziej cenimy jego kompleksowość, łatwość obsługi i elastyczność. Nie wyobrażamy sobie już pracy bez HRappki. W systemie podoba się nam jego elastyczność i możliwość dopasowania modułów do naszych potrzeb. Można bez problemu ustawić interfejs pod indywidualne potrzeby i widzieć tylko te rzeczy, które są dla nas istotne. To kompleksowe narzędzie, w którym prowadzimy wszystkie działania związane z działem rekrutacji w jednym miejscu.
Obserwujemy ciągły wzrost zakresu funkcjonalności systemu, który pozytywnie wpływa na efektywność naszej pracy.
dekra
HRappka to system o bardzo dużych możliwościach. A biorąc pod uwagę sposób w jaki jego twórcy chcą się dopasować do oczekiwań klienta, czyni go naprawdę silnym narzędziem codziennej pracy. Natomiast to co jest naprawdę wyjątkowe to poziom wsparcia na każdym etapie współpracy.
Jako długoletni klient HRappki obserwuję wiele pozytywnych aspektów tej współpracy. Zaczynając od nienagannej "opieki" ze strony przedstawiciela systemu, który dosłownie jest na każde zawołanie. System jest poniekąd dostosowywany indywidualnie do klienta, co w naszej branży jest niezwykle istotne. Zarówno dział księgowości, kadr, logistyki oraz dział sprzedaży w codziennej pracy korzysta z systemu. Na potrzeby klienta są organizowane szkolenia, co również jest świetnym rozwiązaniem z racji zatrudniania nowych pracowników w firmie. System HRappka oceniam na bardzo czytelny, intuicyjny i łatwy w obsłudze.
Dzięki HRappka wszystkie informacje nt. pracowników, klientów czy rekrutacji znajdują się w jednym miejscu, co bardzo przyspiesza pracę naszych pracowników. System jest bardzo intuicyjny a w razie napotkanych problemów zespół HRappki szybko i skutecznie udzieli pomocy.
Z wielu żmudnych czynności administracyjnych, kadrowych i legalizacyjnych pozostało nam wprowadzenie kilku danych do systemu i kliknięcie myszką.
pgo
System HRappka.pl pomaga znacznie zwiększyć efektywność naszych procesów rekrutacyjnych i kadrowych.
HRQuality
Wdrożony system jest przyjazny, intuicyjny, łatwy w obsłudze i porządkuje nasze procesy.
tarkon
System obejmuje zakresem główne procesy naszej firmy, tj. rekrutację, zatrudnianie i delegowanie pracowników, jak również administrację kadrową i płacową.
ambercare24
Chcesz ułatwić i zoptymizować pracę swojej firmy? Pomoże Ci w tym HRappka. To system, w którym poprowadzisz pracownika od rekrutacji, aż do momentu zwolnienia. Wszystkie potrzebne informacje są zawsze pod ręką, w jednym miejscu. Dzięki systemowi wykonasz pracę łatwo i krok po kroku. Dzięki czemu zwiększy się efektywność firmy. HRappka to bardzo pomocne narzędzie, szczególnie przy naszej ciągłej pracy z ludźmi, gdy często potrzebujemy dobrze i szybko załatwiać różne sprawy. Szczerze polecamy!
System poprawił jakość i wydajność naszej pracy. Dzięki HRappka usprawniliśmy prace z dokumentami, szczególnie w przypadku cudzoziemców.
HRappka jest narzędziem kompleksowym. Możemy prowadzić wszystkie działania związane z działem rekrutacji w jednym miejscu.

Sprawdź wywiady z naszymi Klientami

HRappka może zwiększyć efektywność procesów HR również w Twojej firmie!

Zautomatyzuj kluczowe procesy kadrowe - od rekrutacji po rozliczenia pracowników w jednym, kompletnym systemie. Testuj 14 dni bez opłat!

Zaufali nam: