Opinie o systemie HRappka

HRappka to miejsce, gdzie mogę poprowadzić proces zatrudnienia, rozliczenia, wynagrodzenia i zwolnienia pracownika. Ma wielopoziomowy wymiar i odpowiada na wiele naszych potrzeb. Szczególną cechą tego oprogramowania jest zwinność oraz wiele możliwości wykorzystania. Biuro chodzi za mną zawsze, wystarczy mi login i hasło. HRappka jest w moim portfelu nieprzypadkowo, jestem zadowolony, jako klient HRappki, cieszę się że mam możliwość uczestniczyć w jej rozwoju.

Patryk Mordel, CEO

Na początku wdrożyliśmy system HRappka na małą skalę, dzięki czemu mogliśmy zautomatyzować nasze działania i znacząco odciążyć pracowników biurowych. Obecnie HRappka rozwija się dynamicznie i znakomicie sprawdza. Eurolink w każdym miesiącu rośnie, a nowe osoby wdrażają się w system z łatwością od pierwszego dnia pracy. Obsługa klienta zawsze realizowana jest na najwyższym poziomie, dzięki czemu możemy dynamicznie zarządzać systemem, w zależności od nowo pojawiających się potrzeb.

Łukasz Ubycha, CEO

Z wielu żmudnych czynności administracyjnych, kadrowych i legalizacyjnych pozostało nam wprowadzenie kilku danych do systemu i kliknięcie myszką.
pgo
Wdrożony system jest przyjazny, intuicyjny, łatwy w obsłudze i porządkuje nasze procesy.
tarkon
Obserwujemy ciągły wzrost zakresu funkcjonalności systemu, który pozytywnie wpływa na efektywność naszej pracy.
dekra
System HRappka.pl pomaga znacznie zwiększyć efektywność naszych procesów rekrutacyjnych i kadrowych.
hrquality
System obejmuje zakresem główne procesy naszej firmy, tj. rekrutację, zatrudnianie i delegowanie pracowników, jak również administrację kadrową i płacową.
ambercare24
System poprawił jakość i wydajność naszej pracy. Dzięki HRappka usprawniliśmy prace z dokumentami, szczególnie w przypadku cudzoziemców.

Zaufali nam:

Zacznij już dziś. 14 dni za darmo!

Zautomatyzuj procesy kadrowe i oszczędzaj czas z HRappka.pl!