Funkcje naszego systemu

Sprawdź, co możesz usprawnić korzystając z HRappka.pl

Rekrutacja

Projekty rekrutacyjne

Wszystkie rekrutacje w jednym miejscu - statusy i ilość kandydatów na różnych etapach oraz wgląd w nadesłane dokumenty, ankiety i oceny. Szybkie dodawanie kandydatów (również przez import plików CV) i wiele więcej.

Baza kandydatów

Przejrzysta baza kandydatów znacznie usprawnia zarządzanie rekrutacją - umożliwia m.in. umawianie spotkań, ocenę kandydatów oraz sprawne filtrowanie list.

Ankiety aplikacyjne

Umożliwiamy tworzenie spersonalizowanych ankiet z możliwością tworzenia różnego rodzaju pytań do kandydatów. Twoje oferty pracy zyskają profesjonalny wygląd i pozytywnie wpłyną na employer branding!

Współdzielenie aplikacji

Umożliwiamy sprawne współdzielenie aplikacji / profili kandydatów z osobami, które nie mają konta w systemie, z możliwością dodania formularza oceny kandydata.

Multiposting ofert pracy

System HRappka.pl umożliwia udostępnianie rekrutacji wieloma kanałami, m.in. na popularnych stronach z ogłoszeniami, czy w kanałach społecznościowych.
Dowiedz się więcej

Widget ogłoszeń na stronę

Zintegrowanie naszego modułu rekrutacji z Twoją stroną pozwoli na automatyczną publikację rekrutacji oraz pozwoli kandydatom na bezpośrednią aplikację.

Komunikacja z kandydatami

Umożliwiamy zapisywanie emaili od kandydatów na ich profilach w systemie, sprawne odpowiadanie na maile, oraz wysyłkę nowych wiadomości.

Oceny kandydatów

Proste oceny gwiazdkowe, jak również złożone ankiety z możliwością wysłania profilu do oceny zewnętrznej, czy porównywania ocen szczegółowych wielu kandydatów.

Autorespondery

Umożliwiamy automatyczną wysyłkę personalizowanych e-maili do kandydatów, którzy zaaplikowali na rekrutację. Bez wysiłku poprawisz tzw. candidate experience!

Zgodność z RODO

Umożliwiamy dodawanie zgód do ankiet rekrutacyjnych. Zgody zapisywane są na profilu kandydatów oraz na liście zgód. Dzięki temu szybko usuniesz kandydatów, którym kończy się zgoda lub wyślesz e-maila z prośbą o przedłużenie zgody.

Parser CV

Możliwość automatycznego tworzenia i uzupełnianie profili kandydatów na podstawie danych ze wstawionego do systemu CV kandydata.

Raportowanie

Posiadamy wiele raportów badających poszczególne aspekty rekrutacji, np. efektywność formularza rekrutacyjnego, rekruterów, źródeł aplikacji i wiele innych.

Anonimizacja danych

Profile osób zanonimizowanych mają zaciemnione dane osobowe, adresowe i kontaktowe oraz nie jest możliwe też podejrzenie szczegółów pracownika.

Dostęp dla partnerów rekrutacyjnych

Partnerzy rekrutacyjni z poziomu swojego konta mają dostęp jedynie do listy otwartych rekrutacji z możliwością dodawania potencjalnych kandydatów do bazy.

Rozliczenia partnerów rekrutacyjnych

Partnerzy rekrutacyjni mogą być rozliczani w systemie na podstawie ilości dodanych kandydatów lub zatrudnionych pracowników, w tym możliwość zdefiniowania okresu gwarancji.

Autorski portal pracy

Rejestracja w systemie daje bezpłatny i nieograniczony dostęp do naszego autorskiego portalu pracy, z możliwością stworzenia profilu firmy, na którym będą pojawiać się otwarte rekrutacje.
Dowiedz się więcej

Kadry

Baza Pracowników

Przechowuj wszystkie dane o pracownikach w jednym miejscu - łatwe wyszukiwanie po numerach telefonów, geolokalizacja, pełna historia zmian, możliwość masowego kontaktu.

Wystawianie umów

Bez trudu wystawisz gotową umowę (wydruki takie jak chcesz), obsługujemy wszystkie rodzaje umów (o pracę, pracę tymczasową, cywilnoprawne, B2B, ramowe), wiele szablonów oraz różne języki.

Tworzenie grafików pracy

W HRappce sprawnie wygenerujesz przejrzyste harmonogramy pracy dopasujesz je do potrzeb oddziałów oraz wyślesz pracownikom. Co więcej, łatwo wprowadzisz późniejsze zmiany na grafikach.

Rejestracja czasu pracy

System umożliwia rejestrowanie czasu pracy pracowników, zarówno w formie prostego raportowania, czy też zintegrowania systemu z kartami pracowniczymi.

Elektroniczne wnioski urlopowe

Możliwość stworzenia kont pracownikom z możliwością zgłaszania m.in. chęci wzięcia urlopu lub chęci pracy danego dnia. Wnioski muszą zostać zatwierdzone w systemie.

Portal pracowniczy

Możliwość dania dostępu do systemu pracownikom z wglądem w swoje dane, umowy oraz zgłoszenia chęci pracy, czy wolnego.

Rozliczenia pracowników

Rozliczaj nawet kilkuset pracowników na raz, rozliczenia umów w oparciu o grafik, import godzin od Klienta lub na podstawie ilości przez niego wprowadzonych. Wszystkie typy umów.

Ankiety do zatrudnienia

Umożliwiamy wysyłkę pracownikom ankiety do zatrudnienia, gdzie mogą oni uzupełnić wszystkie dane potrzebne do ich zatrudnienia i wygenerowania umowy.

Pracownicze Plany Kapitałowe

Automatyczne generowanie przystąpień pracowników do PPK oraz generowanie raportów przystąpień, rezygnacji, czy wznowień. Posiadamy również rejestr przystąpień i rezygnacji oraz raport zbiorczy składek.

Oceny pracownicze

Możliwość tworzenia ankiet pracowniczych i ich wysyłki zarówno do pracowników (ankiety zadowolenia), jak i do przełożonych (ocena pracownika).

Zatrudnianie cudzoziemców i delegowanie pracowników

Dokumenty dla obcokrajowców

Oświadczenie, czy wniosek o zezwolenie na pracę wystawisz w 30 sekund, pod Agencję lub Klienta, z możliwością wysyłki elektronicznej lub wydrukiem. Mamy też rejestr wiz, wjazdów i wiele innych.

Dokumenty delegacyjne

A1, EKUZ i informację również wystawisz w 30 sekund nieważne, czy dla Agencji, czy pod konkretnego Klienta. Sam wybierzesz formę wysyłki, czy dostarczenia dokumentów.

Ostrzeżenia i przypomnienia

Uniknij kar - system pilnuje m.in. czy cudzoziemiec podjął pracę zgodnie z terminami w oświadczeniu, a także odpowiedniego czasu pracy i rezydencji podatkowej.

Wydruki wielojęzyczne

Możesz stworzyć wydruk w wybranym języku obcym z możliwością eksportu informacji z profilu pracownika, Klienta lub umowy.

Integracja z zagranicznymi portalami pracy

Rekrutujesz cudzoziemców? HRappka umożliwia publikowanie ogłoszeń w innych językach na zagranicznych portalach ogłoszeń.

Wielojęzyczny interfejs

System HRappka.pl jest dostępny w pięciu wersjach językowych: polskiej, angielskiej, niemieckiej, rosyjskiej oraz ukraińskiej (ustawienie indywidualne dla użytkownika).

Mieszkania

Zapewniasz mieszkania pracownikom? Dedykowany moduł do zarządzania zajętością, wyposażeniem i kosztami. Możliwość potrąceń z wynagrodzenia za noclegi.

Transport

Unikalny moduł transportowy pozwala planować (w tym w oparciu o sugestie) przejazdy pracowników oraz zamawiać transport u przewoźników.

Rozliczenia niestandardowe

Obsługujemy również rozliczenia w innych walutach, rozliczenia cudzoziemców, osób delegowanych i inne schematy właściwe dla Klienta.

Anonimizowane CV

Nie trać czasu na przygotowanie profili swoich kandydatów - system przygotuje sam we wskazanym szablonie gotowe CV dla wybranych kandydatów z bazy.

Ostrzeżenia i przypomnienia w specyfice delegowania

System pilnuje przekroczeń czasu w delegacji już na etapie wystawienia umowy. Przypomnimy również o koniecznym zorganizowaniu transportu przed końcem umowy.

Skanowanie paszportów

Umożliwiamy tworzenie profili pracowników na podstawie wstawionych do systemu skanów paszportu. Wszystkie dane zostaną zaczytane do profilu a skan paszportu pojawi się w załącznikach na pracowniku.

Dla Agencji Pracy

Baza Klientów

CRM online w specyfice HR - zarządzanie Klientami, w tym dokumenty i historia kontaktu, tworzenie powiązań między Klientami a pracownikami i umowami, tworzenie stanowisk.

Rozliczenia Klientów

Na podstawie rozliczenia pracowników w prosty sposób zrobisz rozliczenie Klienta, z którego szybko wystawisz fakturę.

Raportowanie statutowe dla Agencji Pracy

W ramach systemu raportowania uwzględniliśmy również niezbędne raporty pod sprawozdania obowiązkowe APT.

Elektroniczny obieg faktur

Umożliwiamy stworzenie workflow faktur, które znacznie usprawnia obieg faktur kosztowych i dokumentacji w firmie oraz pozwala oszczędzić czas.

Wystawianie faktur

Wbudowany, kompletny system fakturowania (zarówno na podstawie rozliczeń, jak i możliwość wystawienia faktury niezależnie od nich), korekty, duplikaty, rejestry VAT, i wiele innych funkcji jak JPK FA.

Portal Kliencki

Dostęp do systemu dla Klientów z możliwością zgłaszania zapotrzebowania, raportowania godzin pracy oraz akceptowania rozliczeń pracowników.

Pozostałe

Moduł pism

Umożliwiamy zapisywanie, statusowanie oraz tagowanie w systemie korespondencji pocztowej (zarówno wychodzącej jak i przychodzącej, z podziałem pism na sprawy, w sytuacji gdy korespondencja dotyczy jednego wątku).

Uprawnienia pracowników

Każdy użytkownik może mieć inne uprawnienia, dzięki czemu będzie miał dostęp jedynie do danych, których potrzebuje, a Ty jako administrator będziesz mógł zarządzać wszystkimi procesami.

Dedykowane procesy workflow

Zajmujemy się tworzeniem dedykowanych procesów workflow w systemie HRappka. Umożliwia to i budowanie przepływu pracy w firmie, zwiększenie efektywności przepływu informacji oraz monitorowanie procesów na każdym etapie.

Opinie o naszym systemie

Zacznij już dziś. 14 dni za darmo!

Zautomatyzuj rekrutacje i oszczędzaj czas z HRappka.pl!