Wiele firm decyduje się na zmianę systemu do zarządzania procesami HR, aby usprawnić jej działania. Wiele z nich zaczyna korzystać z nowoczesnych narzędzi, jakie oferuje IT dla działu HR. Przeczytaj, czym są nowoczesne narzędzia HR.

Cechy nowoczesnego systemu HR

Zapewnia automatyzację procesów HR-owych

Nowoczesne narzędzia HR wprowadza pełną automatyzację w firmie. Systemy HR posiadają dość szeroką ofertę funkcjonalności. Jednym z wiodących systemów HR na polskim rynku jest system HRappka.pl.  Firmy, które wdrożyły system potwierdzają wzrost efektywności. Szczególną wagę przypisują automatyzacji procesów, którą zapewnia system HRappka.

 

Z wielu żmudnych czynności administracyjnych, kadrowych i legalizacyjnych pozostało nam wprowadzenie kilku danych do systemu i kliknięcie myszką” – twierdzą w firmie PGO Services.

 

W systemie HRappka.pl można automatyzować:

System jest ciągle rozwijany, w związku z tym jego funkcjonalności systemu mogą być dopasowane do potrzeb konkretnej firmy.

Mobilność pracy

O przewadze mobilności pracy oraz potrzebie bycia online w dzisiejszych warunkach rynkowych mówi się dużo. Z pewnością dotyczy to też branży HR, gdzie mobilność znaczy możliwość realizacji zadań zawsze i wszędzie. Rok 2020 pokazał szczególną wartość mobilności pracy. Jeśli korzystasz z nowoczesnego systemu HR, to nie musisz iść do biura, aby sporządzić raport o wynagrodzeniu, sprawdzić urlopy, rozliczyć pracowników, wystawić umowy nowym pracownikom itd. Wystarczy, że zalogujesz się do systemu, gdzie masz wszystkie potrzebne dane i np. w parę minut wystawisz fakturę partnerowi rekrutacyjnemu, unikając zbędnej dokumentacji papierowej.  

Nadążanie za nowymi trendami na rynku pracy

Zjawisko gig-economy podbija polski rynek. Coraz częściej osoby podejmują pracę w firmach na podstawie umów B2B. W związku z tym potrzebne są systemy, które umożliwiają obsługę różnych form zatrudnienia, ponieważ ułatwia to współpracę między osobami, które są zatrudnione w różnych spółkach tego samego holdingu. W systemie HRappka.pl można np. złożyć wnioski dla  pracownika zatrudnionego w różnych spółkach jednym wnioskiem urlopowym.

Czytaj więcej: Jak wybrać system do rekrutacji pracowników? TOP 10 najważniejszych funkcji systemów ATS.

Testuj za darmo!

O funkcjonalnościach systemu HRappka.pl można dowiedzieć się więcej na naszej stronie. Albo wypróbować za darmo! To proste – wystarczy kliknąć tutaj: System HR.