Aplikacja HR dla działów kadrowych

HRappka to kompletny system HR dla działu kadrowego. Umożliwia sprawne zarządzanie kluczowymi procesami HR: od procesu rekrutacji i onboardingu, przez ewidencję czasu pracy i wnioski urlopowe, aż po zarządzanie szkoleniami oraz kadry i płace.

TESTUJ BEZ OPŁATZamów prezentację
Badanie candidate experience

Wszystkie moduły HR

Sprawdź, co usprawnisz w swojej firmie z systemem HRappka!
illustration

System do rekrutacji

Moduł rekrutacji kompleksowo automatyzuje procesy rekrutacji i selekcji kandydatów, co pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Daje możliwość sprawnego zarządzania projektami rekrutacyjnymi. Usprawnia wyszukiwanie kandydatów poprzez multiposting ofert pracy oraz pozwala zautomatyzować sourcing kandydatów na LinkedIn dzięki dedykowanej wtyczce HRappka Soucing Plugin (importowanie istotnych informacji o kandydatach z LinkedIn do HRappki).

Co więcej, z HRappką bez problemu zachowasz zgodność z RODO, dzięki sprawnemu zarządzaniu zgodami RODO kandydatów oraz anonimizacją kandydatów.

Onboarding / Offboarding

Moduł onboardingu pozwala sprawnie wdrażać nowych pracowników w organizację firmy i obowiązki, bez obciążania działu HR oraz przełożonych nowych pracowników. W systemie HRappka stworzysz procesy onboardingu dopasowane do stanowisk i udostępnisz je nowym pracownikom przez portal pracowniczy.

illustration
illustration

Elektroniczne wnioski urlopowe

System HRappka umożliwia składanie przez pracowników wniosków urlopowych online. Co więcej, system automatycznie oblicza kodeksowy wymiar urlopu (z możliwością korekty) oraz umożliwia pracownikom dostęp do informacji o stanie swojego urlopu oraz nieobecnościach współpracowników. Wpisy grafikowe można zintegrować z Google Calendar oraz Microsoft Outlook. Co więcej, integracja z komunikatorem Slack umożliwia wysyłanie informacji o nieobecnościach i urodzinach pracowników na wybrany kanał.

Ewidencja czasu pracy

Nasz system HR pozwala na sprawne planowanie harmonogramu pracy pracowników oraz rejestrację czasu pracy. 

 • Sprawne tworzenie i zarządzanie projektami i zapotrzebowaniem na pracowników
 • Portal pracowniczy umożliwia wprowadzenie godzin pracy i niobecności przez pracowników (w tym możliwość pracy zdalnej)
 • Widget RCP umożliwia rejestrację czasu pracy w miejscu pracy poprzez zeskanowanie karty lub wpisanie ID pracownika. Umożliwia wybór działu / Klienta, projektu, zadania
 • Aplikacja mobilna umożliwia rejestrację czasu pracy z geolokalizacją. Podczas akceptacji wpisu, dostępna jest informacja o zgodności lokalizacji
 • Czas pracy i nieobecności są zatwierdzane przez wybrane w ustawieniach osoby. Umożliwiamy konfigurację wieloetapowych ścieżek akceptacji (zgodnie ze strukturą oraz potrzebami Twojej firmy)
illustration
illustration

Ankiety i testy dla pracowników

HRappka umożliwia badanie doświadczenia kandydatów i pracowników poprzez tworzenie ankiet oraz wysyłanie testów wiedzy (zgodnie z potrzebami Twojej firmy).

Badanie satysfakcji pracownika pozwala na wprowadzenie usprawnień w firmie, które nie tylko zwiększą satysfakcję pracowników z pracy, ale również poprawią efektywność działań w firmie.

Kadry i płace

Moduł kadry i płace automatyzuje wszystkie procesy związane z zatrudnianiem pracowników. W HRappce istnieje możliwość prowadzenia e-dokumentacji pracowniczej. System przypomni Ci o kończących się badaniach lekarskich, czy szkoleniach BHP. Co więcej, sprawnie wygenerujesz umowy i inne dokumenty dla pracowników, wyślesz je do podpisu elektronicznego oraz sprawnie rozliczysz wszystkie typy umów.
Dane z systemu sprawnie wyeksportujesz do wielu programów kadrowych i księgowych.

illustration
illustration

Zarządzanie szkoleniami pracowników

Moduł szkoleń w systemie HRappka daje możliwość zarządzania rozwojem pracowników w firmie poprzez automatyzację obsługi szkoleń pracowników w organizacji. Pozwala m.in. na tworzenie bazy szkoleń, samozapisy pracowników przez portal pracowniczy, weryfikowanie obecności na szkoleniach oraz badanie jakości szkoleń na podstawie ankiet pracowniczych.

Samoobsługa pracownicza 

W naszym systemie HR dostępny jest portal pracowniczy (również w aplikacji mobilnej), który umożliwia dostęp pracownika do jego danych w systemie. Pozwala to na znaczne odciążenie działu HR. W zależności od uprawnień pracownik może mieć:

 • dostęp do swoich danych i zgłoszenia ich aktualizacji
 • dostęp do udostępnionych procesów onboardingu
 • dostęp do zgłaszania godzin pracy i nieobecności (oraz informacji o wykorzystanym i dostępnym urlopie)
 • dostęp do umów, wynagrodzeń i deklaracji PIT
 • możliwość zgłaszania wniosków pracowniczych, np. innowacji, czy mobbingu (co usprawnia kontakt z działem HR)
 • dostęp do bazy szkoleń i listy szkoleń, na które jest zapisany
 • dostęp do listy przedmiotów (np. benefitów pracowniczych)
 • dostęp do wybranych załączników na jego profilu i możliwość dodawania nowych (np. pracownik sam może dodać skan legitymacji studenckiej lub innych dokumentów)
illustration

Łatwość obsługi i dostępność

Nasz system HR jest prosty i intuicyjny. Istnieje możliwość korzystania z systemu w dowolnym miejscu z dostępem do internetu.

Instrukcje

System posiada wiele materiałów instruktażowych, dzięki którym sprawnie wdrożysz go w Twojej firmie.

Wsparcie

W dni robocze w godzinach 8:00 - 17:00 dostępne jest mailowe i telefoniczne wsparcie systemu.

Zacznij już dziś. 14 dni za darmo!

W HRappce znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do automatyzacji Twojego działu HR.