Rekrutacja w IT

Rekrutacja w branży IT – wywiad z Magdaleną Münch, HR & EB Specialist

“Utrzymanie odpowiedniej dynamiki procesu rekrutacyjnego w IT jest niezbędne dla pozytywnego rezultatu. Talenty są rozchwytywane, a konkurencja nie śpi.”  O rekrutacji w branży IT rozmawiamy z Magdaleną Münch, HR & EB Specialist w Aurero.

Czytaj więcej
Oświadczenie o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi

Oświadczenie o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi

Najważniejsze informacje o powierzaniu pracy cudzoziemcowi. Z artykułu dowiesz się dla kogo przeznaczone jest to oświadczenie, jak długo można na nim pracować oraz jakie są wymagane dokumenty.

Czytaj więcej
Zezwolenie na pracę typu A

Zezwolenie na pracę typu A

Zezwolenie na pracę typu A – najważniejsze informacje i przepisy. Dowiesz się kto wnioskuje o zezwolenie typu A, jakie dokumenty są wymagane i jaki jest koszt otrzymania zezwolenia.

Czytaj więcej
onboarding pracownika

Onboarding pracownika w 2021

Onboarding pracownika to kluczowy element wprowadzenia nowego pracownika do Twojej firmy. Przedstawiamy 4 wskazówki, które ułatwią zaprojektowanie procesu onboardingu w Twojej firmie.

Czytaj więcej
Zezwolenie na pracę cudzoziemca – typy zezwoleń

Zezwolenie na pracę cudzoziemca – typy zezwoleń

Zatrudnianie obcokrajowców wiąże się z wieloma formalnościami, które każdy pracodawca spełnić, aby proces legalizacji zatrudnienia był w pełni poprawny.

Czytaj więcej
Urlopy pracownicze 2021 r.

Urlopy pracownicze 2021 r. – rodzaje i zasady

Urlopy pracownicze 2021 r – najnowsze informacje o rodzajach urlopów. Komu przysługują i w jakim wymiarze? Z artykułu dowiesz się jakie są obowiązki pracodawcy względem urlopów pracowniczych.

Czytaj więcej
delegowanie opiekunek

Jak zatrudnić opiekunkę z Ukrainy w Niemczech?

Delegowanie opiekunek do pracy w Niemczech staje się coraz bardziej popularne. Dowiedz się jak wygląda proces zatrudnienia opiekunki z państw trzecich do Niemiec.

Czytaj więcej
delegowanie pracowników do niemiec

Delegowanie pracowników do Niemiec – Wiza Vander Elst

Delegowanie pracowników do Niemiec nie jest proste. Szczególnie w przypadku osób pochodzących z krajów trzecich – poza Unią Europejską. Dowiedź się, w jaki sposób można delegować pracowników do Niemiec.

Czytaj więcej
top nowości sierpień 2021

Top nowości – sierpień 2021

Top nowości w systemie HRappka w sierpniu 2021. Zobacz co nowego słychać w systemie HRappka. W sierpniu dodaliśmy kilka nowości oraz ciekawych usprawnień. Sprawdź nas!

Czytaj więcej
elektroniczna ewidencja czasu pracy

Elektroniczna ewidencja czasu pracy – dlaczego warto?

Elektroniczna ewidencja czasu pracy – dlaczego warto przenieść dokumentację pracowniczą do bezpiecznego programu. Dowiedz się jak zaoszczędzić czas, odciążyć dział kadr i uniknąć wielu pomyłek.

Czytaj więcej