Ankiety pracownicze – wartość zbierania feedbacku w organizacji.

Coraz częściej firmy troszczą się o opinie pracowników oraz ich zadowolenie z pracy. O jakie zagadnienia warto pytać pracowników?

Czytaj więcej

Postpandemiczna rekrutacja – czego nauczyła się branża HR?

Nowa sytuacja pokazała że praca w modelu zdalnym lub hybrydowym jest możliwa i, po wypracowaniu odpowiednich procesów – równie efektywna. Wiele firm nie zdecydowałoby się na zmianę modelu pracy w trybie stacjonarnym na model hybrydowy, czy nawet zdalny. Co zmieniło się w branży HR po lockdownie?

Czytaj więcej

Rekrutacja z polecenia a RODO

Kwestia RODO, w odniesieniu do pozyskiwania danych osobowych polecanych kandydatów.

Czytaj więcej

Przerwa w karierze zawodowej – jak ją postrzegać i czy powinno się o nią pytać? Wywiad

O tym, jak postrzegać lukę zawodową w CV kandydata oraz co jest ważne podczas rozmowy kwalifikacyjnej – na te pytania odpowiada nam Asia Gospodarczyk, HR Manager, psycholog, coach, mama i założycielka bloga mamazhru.pl.

Czytaj więcej

Nowości 26.08.2020

Praca w systemie na liście pracowników dodaliśmy: kolumny dot. dat ważności zezwoleń, filtr na kolumnie “Kod Klienta”, możliwość filtrowania według Klienta, przy zaznaczonej opcji “Aktualne” na filtrze Umowy, na listach pracowników, kandydatów, aplikacji dodaliśmy kolumnę “Rola”, dodaliśmy możliwość importowania danych paszportu biometrycznego z poziomu importu pracowników (Ustawienia > Import) Nowe znaczniki we własnych wzorach pozycji […]

Czytaj więcej

Nowości 20.08.2020

Czytaj więcej

Rekrutacja opiekunek do Niemiec – gdzie szukać kandydatek?

Rekrutacja opiekunek do Niemiec to często długotrwały i skomplikowany proces. Od tego, jakie osoby zatrudnimy, zależy bowiem pomyślność zleceń agencji.

Czytaj więcej

Nowości 13.08.2020

Zmiany planowane do wdrożenia w dniu dzisiejszym (12.08): Zmiany w atrybutach o typie wybór oraz wybór wielokrotny W celu zwiększenia intuicyjności korzystania z pól wyboru, wprowadziliśmy dwie zmiany: Przy tworzeniu pola/atrybutu o typie wybór, dodaliśmy możliwość zdefiniowania sposobu prezentowania opcji wyboru oraz wyboru wielokrotnego. Włączenie opcji “Pokaż wszystkie opcje z przyciskami (radio)” podczas dodawania pola […]

Czytaj więcej

Nowości 7.08.2020

Sprawdź, jakie nowości wdrożyliśmy.

Czytaj więcej

Angielski dla działu HR

Obecny rynek pracy stawia specjalistom coraz więcej wyzwań i wymaga od nich coraz więcej umiejętności. Kluczową z nich jest znajomość języka angielskiego.

Czytaj więcej