Ebook: 40 pomysłów na prezenty dla pracowników

Poszukujesz inspiracji na prezenty świąteczne dla swoich pracowników? Masz dosyć “oklepanych” podarunków, które nikomu nie są potrzebne?

Pobierz za darmo ebooka, w którym znajdziesz najlepsze i najciekawsze pomysły na upominki świąteczne, które pracownicy pamiętać będą cały rok.

Przy współpracy z naszymi Partnerami przygotowaliśmy również niespodziankę – zniżki na wybrane produkty!

POBIERAM
illustration

Co zawiera Ebook?

W środku znajdziesz:

  • porady związane z zakupem prezentów
  • informacje o opodatkowaniu upominków dla pracowników
  • najciekawsze inspiracje prezentowe w podziale na kategorie
  • zniżki na wybrane produkty 

Świąteczne prezenty dla pracowników – 40 pomysłów dla działów HR

Z okazji świąt Bożego Narodzenia pracodawcy często decydują się na wręczenie pracownikom prezentów świątecznych. Kiedyś paczki świąteczne wyglądały tak samo w większości organizacji i rzadko, kiedy odpowiadały na potrzeby pracowników. Obecnie coraz więcej organizacji stawia na personalizację i produkty wysokiej jakości.

Jak dobrać odpowiedni prezent świąteczny? Jaki jest idealny prezent świąteczny? Czy premia świąteczna to najlepszy wybór? Pobierz nasz ebook i wybierz wyjątkowy prezent dla swoich pracowników.

Najlepsze pomysły na prezenty świąteczne dla pracowników

Małe co nieco

Drobne upominki spożywcze, miody, dżemy lub alkohole z własnym logo. Piękne kosze prezentowe, regionalne produkty i przysmaki, to doceni nie tylko pracownik, ale również jego rodzina.

Przytulnie

Ciepłe akcesoria (czapki, szaliki, rękawiczki) lub bluzy firmowe to świetny pomysł na przydatny prezent w okresie zimowym.

Work-life balance

Prezenty gwiazdkowe to nie tylko standardowe pomysły. Pracownicy cenią sobie premie świąteczne, karty przedpłacone, dodatkowy dzień wolny lub bony podarunkowe. 

Be eco!

Troska o ekologię to już nie tylko segregacja odpadów. Świadome zakupy i wybór naturalnych produktów, jako prezentów dla pracowników, to same plusy – jesteśmy eco, poszerzamy świadomość, a pracownicy otrzymują oryginalne prezenty.

Produkty z logo

Upominek świąteczny może być również użyteczny. Ładnie zapakowane i dedykowane torby na laptopa, pendrive, kubki termiczne, zeszyty – to przyda się każdemu pracownikowi, który z pewnością używać będzie takiego podarunku świątecznego na co dzień.

Prezent dla Ciebie

Pamiętaj, że w Święta Bożego Narodzenia prezenty dostać mogą nie tylko pracownicy. Także działy HR i pracodawcy powinni pamiętać o sobie i swoim komforcie. System do automatyzacji procesów HR znacznie odciąży pracę całej organizacji. Wypróbuj HRappkę i przeprowadź cały cykl życia pracownika w jednym miejscu.

Zacznij już dziś. 14 dni za darmo!

Zautomatyzuj procesy rekrutacji i zatrudnienia pracowników z systemem HRappka!