Kalendarz HRowca na 2024 rok

Pracujesz w dziale HR i w nowym roku chcesz podnieść poziom zadowolenia i zaangażowania pracowników? Sposobów jest wiele, a my chcielibyśmy zaproponować Ci spersonalizowany kalendarz HRowca.

Dzięki nim, nie tylko nie zapomnisz o najważniejszych świętach i dniach wolnych, ale również zainspirujesz się do celebrowania świąt nietypowych.

POBIERAM
kalendarz HRowca / kalendarze HR

Co zawiera kalendarz HR 2024?

W środku znajdziesz:

  • spis wszystkich świąt i dni wolnych 
  • ważne terminy dla działów kadr
  • propozycje świąt ciekawych i nietypowych 
  • propozycje własnych okoliczności do świętowania
  • przestrzeń do zapisków  – z naszym kalendarzem o niczym nie zapomnisz!
  • przydatne artykuły oraz darmowe pliki do pobrania – z dziedziny HR

Kalendarz HRowca – najlepsze pomysły na świętowanie

Kalendarz HRowca to z jednej strony doskonałe narzędzie do odciążenia głowy z pamiętania o najważniejszych wydarzeniach, a z drugiej garść inspiracji do zaangażowania pracowników do kontaktów społecznych. W naszym kalendarzu HR znajdziesz spis wszystkich świąt (także nietypowych) oraz dni wolne. 

Styczeń to idealny moment na zaplanowanie wydarzeń pracowniczych na cały następny rok. W naszym kalendarzu znajdziesz miejsce na zapiski związane z imprezami integracyjnymi, szkoleniami, urodzinami pracowników, czy imprezami okolicznościowymi. 

Przypomnimy Ci o najważniejszych świętach, ale również zainspirujemy do obchodzenia tych mniej znanych. Przypomnij pracownikom, dlaczego warto oddawać krew (Światowy Dzień Krwiodawcy), zorganizuj krótkie ćwiczenia z jogi (Międzynarodowy Dzień Jogi) i obdaruj pracowników słodkim upominkiem (Światowy Dzień Czekolady).

Dzień Spaghetti, czekolady, czy karmelu – to idealny moment na tematyczne spotkania, podczas których połączyć możesz wzmacnianie więzi społecznych z pysznymi przekąskami. Na pewno każdy pracownik zaangażuje się w organizację i uczestnictwo takiego święta.

Dzień Bez Opakowań Foliowych, Dzień Backupu, czy Światowy Dzień Bez Śmiecenia – to idealny moment na przemycenie wątków edukacyjnych, połączonych np. z konkursami.

Zaplanuj z nami czas pracy, nie przegap dni wolnych i świąt, a także zainspiruj organizuj wydarzenia nietypowe! Zapraszamy do pobrania darmowego kalendarza HR 2023.

Zacznij już dziś. 14 dni za darmo!

Zautomatyzuj procesy rekrutacji i zatrudnienia pracowników z systemem HRappka!