fb Kompletny system do delegowania pracowników • Hrappka

Kompletny system do delegowania pracowników

Znamy specyfikę i potrzeby rynku firm delegujących pracowników. Wiemy też, że standardowy program kadrowy nie spełni Twoich oczekiwań. HRappka jest narzędziem, które w przystępny sposób łączy funkcje programów płacowych z przejrzystością systemów CRM, umożliwiając sprawne zarządzanie procesem delegowania. Łatwość konfiguracji i możliwość dostosowania systemu pod indywidualne potrzeby Klienta to nasza wizytówka. Deleguj pracowników z systemem HRappka.pl.

Ważne funkcje systemu w delegowaniu pracowników

Dokumenty delegacyjne

A1, EKUZ i informację również wystawisz w 30 sekund nieważne, czy dla Agencji, czy pod konkretnego Klienta. Sam wybierzesz formę wysyłki, czy dostarczenia dokumentów.

Rozliczenia niestandardowe

Obsługujemy również rozliczenia w innych walutach, rozliczenia cudzoziemców, osób delegowanych i inne schematy właściwe dla Klienta.

Ostrzeżenia i przypomnienia w specyfice delegowania

System pilnuje przekroczeń czasu w delegacji już na etapie wystawienia umowy. Przypomnimy również o koniecznym zorganizowaniu transportu przed końcem umowy.

Wydruki wielojęzyczne

Możesz stworzyć wydruk w wybranym języku obcym z możliwością eksportu informacji z profilu pracownika, Klienta lub umowy.

Baza Klientów

CRM Online w specyfice HR - zarządzanie Klientami, w tym dokumenty i historia kontaktu, tworzenie powiązań między Klientami a pracownikami i umowami, tworzenie stanowisk.

Wielojęzyczny interfejs

System HRappka.pl jest dostępny w czterech wersjach językowych: polskiej, angielskiej, niemieckiej oraz rosyjskiej (ustawienie indywidualne dla użytkownika).

Mieszkania

Zapewniasz mieszkania pracownikom? Dedykowany moduł do zarządzania zajętością, wyposażeniem i kosztami. Możliwość potrąceń z wynagrodzenia za noclegi.

Samochody

System daje możliwość stworzenia bazy samochodów, które do dyspozycji mają Twoi pracownicy, w tym rozliczania przejazdów i ich kosztów.

Transport

Unikalny moduł transportowy pozwala planować (w tym w oparciu o sugestie) przejazdy pracowników oraz zamawiać transport u przewoźników.

Anonimizowane CV

Nie trać czasu na przygotowanie profili swoich kandydatów - system przygotuje sam we wskazanym szablonie gotowe CV dla wybranych kandydatów z bazy.

Bezpłatny dostęp do 14-dniowej pełnej wersji aplikacji. Wypróbuj teraz!
Bezpieczeństwo danych

Zabezpieczamy dane na wielu płaszczyznach. Fizycznie (przed utratą) - Twoje dane znajdują się równocześnie na 7 dyskach, w 2 centrach danych. Logicznie (przed niepowołanym dostępem).

§
Bezpieczeństwo prawne

Dzięki nam spełnisz wymagania RODO. Dostarczysz wymagane deklaracje, złożysz wymagane prawem zaświadczenia i świadectwa, naliczysz prawidłowo wynagrodzenie.

Elastyczne podejście

Słuchamy naszych Klientów i rozwijamy system zgodnie z ich potrzebami. Możliwość dobudowania dedykowanych modułów, instalacji w infrastrukturze Klienta, dostosowania wyglądu i głębokiej konfiguracji.