Program do planowania grafiku pracy online

HRappka to program do układania grafiku pracy dla poszczególnych pracowników oraz harmonogramu pracy dla całego przedsiębiorstwa. Automatyzuj z nami proces planowania czasu pracy!

program do planowania grafiku pracy

Kluczowe funkcjonalności

W naszym chmurowym systemie zaplanujesz pracę całego przedsiębiorstwa, skąd tylko zechcesz. Wystarczy Ci internet i dostęp do komputera. Stworzysz harmonogram pracy firmy, ułożysz grafik pracy dla poszczególnych pracowników, a także przeprowadzisz ewidencję czasu pracy.

Planowanie pracy online dla całego przedsiębiorstwa

W naszym module ewidencji czasu pracy zaplanujesz i zarządzisz wieloma grafikami pracy naraz – zgodnie z obowiązującymi przepisami Kodeksu pracy. Układanie grafiku pracy jest sprawne i przyjemne.

Kalendarze pracy

To inaczej grafiki pracy, które pozwalają na zbiorczy widok harmonogramu pracy całego przedsiębiorstwa. Pracodawca widzi w jednym miejscu zapotrzebowanie na pracowników, dostępność pracowników, ich plany pracy oraz nieobecności.

Zgłaszanie zapotrzebowania na pracowników

W szybki sposób można zgłosić dowolne zapotrzebowanie na wybrane stanowiska pracy. Następnie sprawnie ułożysz grafik pracy, zapełniając zapotrzebowanie odpowiednimi pracownikami.

Co więcej, system podpowie osoby, które według umowy dostępne są w preferowanym czasie, oraz ostrzeże, gdy zaplanujemy pracownika, który nie posiada kompetencji wymaganych na stanowisku pracy.

Planowanie grafików pracy online

 • Podczas dodawania stanowiska mamy możliwość skonfigurowania wymaganych kompetencji – przy pomocy tagów. System zakomunikuje nam, jeżeli planujemy pracę dla osoby, która nie posiada tagu wymaganego na stanowisku.
 • W kilka sekund skopiujesz utworzone grafiki pracy. Grafik pracy jednego pracownika posłużyć może jako przygotowany szablon harmonogramu pracy dla innych pracowników.
 • System automatycznie weryfikuje zgodność utworzonego grafiku pracy do przepisów Kodeksu Pracy i ostrzega nas o tym (pilnuje m.in. takich zmiennych jak odpoczynek dobowy czy ewentualne godziny nadliczbowe).

Filtrowanie danych i wyróżnienia kolorystyczne

 • Dzięki filtrom nad harmonogramem pracy, w szybki sposób wyszukasz dowolne grafiki pracy według np. pracowników, zmian, działów, czy w konkretnym zakresie dat.
 • Wyróżnisz kolorem wpisy związane z czasem pracy – w zależności od stanowiska, stawki i zmiany.

Sprawny proces akceptacji

 • Sprawnie określisz osoby, które mają otrzymywać powiadomienia oraz te, które będą je akceptować.
 • Akceptujący zgłoszenia otrzymuje powiadomienia e-mail o wszystkich oczekujących zgłoszeniach.
 • Także w systemie wyświetlane są wszystkie zgłoszenia pracowników, z możliwością ich szybkiej akceptacji lub odrzucenia.
 • Udostępnisz innym użytkownikom widok zgłoszeń pracowników, zaakceptowane wpisy oraz ewidencję czasu pracy.

Sprawna współpraca przy tworzeniu grafiku

 • Bez najmniejszego problemu zaimportujesz do systemu godziny pracy pracowników.
 • Nadasz uprawnienia Klientom, aby mogli samodzielnie zgłaszać zapotrzebowanie na pracowników, a opiekunowie Klientów automatycznie dostaną o tym powiadomienia.
 • Klienci mogą również samodzielnie tworzyć plany pracy.
program do planowania grafiku pracy
program do planowania grafiku pracy

Indywidualny harmonogram pracy pracownika

Grafik pracy online z dostępem dla pracowników, to nie tylko oszczędność czasu, ale również usprawnienie komunikacji wewnątrz organizacji. Kartki papieru i kolejki do działów kadr są już przeszłością, a wszelkie wnioski i dokumentacja pracownicza obsługiwana jest przez jeden, wygodny program.

Portal Pracowniczy

 • Każdemu pracownikowi można założyć indywidualne konto, dzięki któremu otrzyma dostęp między innymi do swojego kalendarza pracy.
 • Zgłosi swoją dyspozycyjność i zaplanuje na nim godziny pracy.
 • Równie szybko zgłosi każdego rodzaju nieobecności, a informację o tym niezwłocznie otrzyma jego przełożony lub inna zdefiniowana osoba.
 • Portal pracowniczy to również wiele innych funkcjonalności i możliwości, o których przeczytasz tutaj.

Wysyłka grafików pracy e-mailem

Zaplanuj czas pracy pracowników i wyślij im grafiki pracy przy pomocy jednego kliknięcia (również masowo)!

Rejestracja czasu pracy online

System RCP umożliwia rejestrację i ewidencję czasu pracy przy pomocy zewnętrznych czytników, kodów pracownika czy aplikacji mobilnej z funkcją geolokalizacji.

Wiele możliwości rejestracji czasu pracy

 • Widget RCP pozwala na kontrolę czasu pracy za pomocą czytnika kart RFID, kodu kreskowego lub wpisania ID pracownika.
 • Dzięki aplikacji mobilnej czas pracy możliwy jest do zaraportowania w wybranej lokalizacji.
 • Na Portalu Pracowniczym pracownik sam może zgłosić godziny pracy, a przełożony akceptuje lub odrzuca je.

Sprawne zarządzanie wpisami RCP

Zgłaszanie i akceptowanie godzin pracy lub nieobecności trwa tylko kilka chwil. Dzięki możliwości zdefiniowania osób, które mają otrzymywać lub/i akceptować wpisy grafikowe, komunikacja w organizacji jest płynna i automatyczna. Co więcej, na podstawie zaakceptowanych kalendarzy pracy możesz rozliczyć wszystkich pracowników (dowolny okres rozliczeniowy).

HRappka to program do tworzenia grafików pracy online w czasie rzeczywistym. Wszelkie zmiany są natychmiast widoczne, a odpowiednie osoby dostają o nich powiadomienie.

Zacznij już dziś. 14 dni za darmo!

Automatyzuj procesy układania grafiku pracy oraz ewidencji czasu pracy w systemie HRappka.

👋