fb Efektywny i wyspecjalizowany system kadrowy • Hrappka

Efektywny i wyspecjalizowany system kadrowy.

Pracuj wygodnie w kompletnym systemie dla firm z branży outsourcingu pracowników:

  • agencje zatrudnienia,
  • agencje pracy tymczasowej,
  • działy rekrutacji dużych firm,
  • firmy delegujące pracowników,
  • firmy zatrudniające cudzoziemców,

  Nowocześnie, bezpiecznie i niezawodnie.
Dla kogo?

HRappka to najczęściej wybierany system przez Agencje Pracy Tymczasowej. W oparciu o potrzeby i specyfikę branży zbudowaliśmy kompletny i przyjazny system.

Więcej...

Delegujesz opiekunki, budowlańców, spawaczy, czy pracowników innych zawodów do państw UE (Francja, Niemcy i inne)? Zobacz jak możesz usprawnić swoją pracę.

Więcej...

Obsługujemy cały proces legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców wielu narodowości - zarówno bliższych (ukraińcy, białorusini), jak i dalszych (min. nepalczycy).

Więcej...

Wybór niewłaściwego pracownika słono kosztuje. HRappka to kluczowe narzędzie dla rekruterów wspomagające ich codzienną pracę. Ogłaszaj, weryfikuj, wybieraj.

Więcej...

Kompletny system HR

CRM

System wspiera już na etapie pozyskania Klienta (osoby kontaktowe i historia kontaktu, przygotowania oferty, przygotowania umowy, projekty , czy kalendarze zleceń).

Analizy

Analizy to coś więcej niż tylko raporty. Badanie opłacalności na każdym kroku procesu (kalkulacja oferty, zawieranie umowy, po rozliczeniach), podane w przystępny sposób.

Rozliczanie Klientów

Na podstawie danych rozliczenia pracowników rozliczenie Klienta z wystawieniem faktury trwa chwilę. Dashboard zaprezentuje kompletność rozliczeń obu stron.

Rekrutacja

Funkcjonalny moduł rekrutacji pozwala zapanować nad projektami rekrutacyjnymi, publikacją ogłoszeń, aplikacjami kandydatów oraz ich weryfikacją i oceną.

Zatrudnianie

Usprawniamy formalności zatrudnienia - wydruk umowy, skierowania na badania, bhp, zgłoszenia do ZUS zajmą Ci chwilę. Również dla obcokrajowców i dla delegujących.

Rozliczanie pracowników

Proste kroki do rozliczenia dowolnego okresu, typu umowy, czy warunków (stawek), z możliwością włączenia w proces pracownika (raportujący) i Klienta (akceptujący).

Efektywny i wyspecjalizowany system kadrowy
5 tys+

Rekrutacji

140 tys+

Pracowników

108 tys+

Umów

67 mln+

Wypłat
pracownikom

Bezpieczeństwo danych

Zabezpieczamy dane na wielu płaszczyznach. Fizycznie (przed utratą) - Twoje dane znajdują się równocześnie na 7 dyskach, w 2 centrach danych. Logicznie (przed niepowołanym dostępem).

§
Bezpieczeństwo prawne

Dzięki nam spełnisz wymagania GIODO i RODO. Dostarczysz wymagane deklaracje, złożysz wymagane prawem zaświadczenia i świadectwa, naliczysz prawidłowo wynagrodzeni

Elastyczne podejście

Słuchamy naszych Klientów i rozwijamy system zgodnie z ich potrzebami. Możliwość dobudowania dedykowanych modułów, instalacji w infrastrukturze Klienta, dostosowania wyglądu i głębokiej konfiguracji.