Wraz z rozpoczęciem grudnia, prezentujemy top nowości, które pojawiły się w systemie HRappka w listopadzie. Zapraszamy do lektury!

Nowa wyszukiwarka

Nowa wyszukiwarka w systemie wprowadza rewolucje i usprawnia pracę w systemie. Teraz, z poziomu górnego menu, możemy wyszukiwać obiekty w systemie oraz artykuły w bazie wiedzy. Nie ma już potrzeby przechodzenia do poszczególnych list obiektów, aby wyszukać wybrany obiekt. W wyszukiwarce istnieje możliwość przeszukania wszystkich list w systemie, m.in. list pracowników, kandydatów, Klientów, rekrutacji, faktur.

Dowiedz się więcej >>

Nowy interfejs

Nowy interfejs i przeniesienie głównego menu na lewą stronę ma na celu usprawnienie pracy w systemie i poprawę estetyki systemu. Co więcej, ma wpływ na wydajność systemu. Wprowadzone zmiany pozwalają sprawniej wyszukać w menu potrzebne elementy. Cieszymy się, że zmiana interfejsu została pozytywnie odebrana przez większość naszych Klientów.

Jak zapowiedzieliśmy w newsletterze, to jeszcze nie koniec zmian w interfejsie systemu. W grudniu planujemy wprowadzić ciemny motyw aplikacji, co umożliwi użytkownikom przełączanie się pomiędzy jasną i ciemną wersją aplikacji.

Dowiedz się więcej >>

Tworzenie spotkań online i integracja z Google Calendar

Ta funkcjonalność usprawnia proces tworzenia spotkań i zapraszania kandydatów na rozmowy rekrutacyjne online. Integracja z Google Calendar i Google Meet pozwala tworzyć spotkania online (z linkiem do Google Meet) z profilu kandydata, pracownika, czy Klienta. Znacznie automatyzuje to proces rekrutacji pracowników.

Co więcej, po zintegrowaniu konta w HRappce z Google Calendar, spotkania będą się automatycznie synchronizowały pomiędzy kalendarzami.

Dowiedz się więcej >>