Wspieraj z nami Fundację na rzecz ochrony praw zwierząt EX LEGE w Lublinie!

W zimie los chorych i zagubionych zwierząt jest szczególnie ciężki. Trudniej im znaleźć pokarm, nocami szukają schronienia przed chłodem. Częściej zdarzają się urazy i zachorowania. Fundacje i schroniska to takie miejsca, które przygarną każdego zwierzaka, w miarę możliwości zapewnią mu opiekę medyczną, szczepienia, jedzenie i suchy kąt do spania. Niestety środki do pomocy wciąż się kończą, zwierząt jest coraz więcej, a osób, które chcą zaadoptować zwierzaka, jest mniej niż podopiecznych. 

Fundacja na rzecz ochrony praw zwierząt EX LEGE w Lublinie ratuje zwierzęta ranne, bezdomne, maltretowane i skrzywdzone. Patrol Interwencyjny, wraz z Policją, Strażą Miejską i wolontariuszami reaguje i działa w sytuacjach łamania praw zwierząt.

Wolontariusze robią wszystko, co w ich mocy, aby każdy zwierzak dostał to, czego potrzebuje. Do tego niezbędne są środki finansowe, leki, karmy, koce, ręczniki oraz osoby chętne do przygarnięcia ich podopiecznych.

Nie możemy zaadoptować wszystkich zwierząt (chociaż bardzo byśmy chcieli!), ale mamy inny pomysł, który pomoże wesprzeć EX LEGE. 

akcja schronisko

 W jaki sposób pomagamy?

Każda osoba, która wykupi dostęp do systemu HRappka, ma swój wkład w pomoc potrzebującym zwierzakom. Przekażemy 5% z każdej wpłaty, na konto Fundacji na rzecz ochrony praw zwierząt EX LEGE. Akcja trwa cały grudzień 2021.

  • Rekrutacja i onboarding
  • Legalizacja cudzoziemców
  • Kadry i płace
  • Ewidencja czasu pracy
  • Elektroniczne wnioski urlopowe