- Usprawnienia
- Możliwość dodania kilku opcji wynagrodzeń na formularzu aplikacyjnym
- Możliwość zawężenia uprawnień użytkowników do dostępu do kandydatów
- Możliwość generowania protokołu przekazania przedmiotów
- Nowy raport "Symulacje potrąceń i zwrotów"
- Zmiany w "Raport odpowiedzi z ankiet"
- Dodanie możliwości importu "Data wydania" na dokumentach legalizacyjnych
Usprawnienia #
Możliwość dodania kilku opcji wynagrodzeń na formularzu aplikacyjnym #
Na formularzu aplikacyjnym dodano możliwość umieszczenia kilku stawek (Rekrutacje > Dodaj rekrutacje) – np. różnych dla umowy o pracę oraz B2B.
Pod polem „rodzaj zatrudnienia” należy kliknąć przycisk „Dodaj szczegóły zatrudnienia”:
Możliwość zawężenia uprawnień użytkowników do dostępu do kandydatów #
W Ustawienia firmy > Użytkownicy > Użytkownicy > Wybrany użytkownik > Uprawnienia > Rekrutacja, dodane zostało nowe, zwężające uprawnienie „Zgodnie z podpięciem opiekunów do Klientów (aktualnie podpięci kandydaci)”. Po wybraniu tego uprawnienia użytkownik ma dostęp do rekrutacji Klientów, dla których jest opiekunem i widzieć będzie aktualnie powiązanych kandydatów z tym Klientem.
Osoby, które miały ustawione uprawnienie „Zgodnie z podpięciem opiekunów do Klientów” będą widziały wszystkich podpiętych kandydatów.
Możliwość generowania protokołu przekazania przedmiotów #
W Pracownicy > Lista pracowników > Dany pracownik > Przedmioty, nad listą przedmiotów dodany został przycisk „Wydruk”. Możliwy jest on po zaznaczeniu przynamniej jednego przedmiotu.
Dodana została również możliwość zdefiniowania własnego typu dla tego wydruku (Ustawienia firmy > Szablony > Wydruki).
Nowy raport „Symulacje potrąceń i zwrotów” #
W Raporty dodany został nowy raport „Symulacje potrąceń i zwrotów”, który wykazuje wszystkie nierozliczone potrącenia i zwroty dla wybranego Klienta – w rozbiciu na poszczególnych pracowników.
Zmiany w „Raport odpowiedzi z ankiet” #
W Raporty w „Raport odpowiedzi z ankiet” obok przycisku „Pobierz” dodana została opcja „Zastosuj”. Po kliknięciu w wybraną ankietę oraz okres, otrzymamy listę wszystkich osób, które wypełniły ankietę.
Dodanie możliwości importu „Data wydania” na dokumentach legalizacyjnych #
W Ustawienia firmy > Import > Zezwolenia pracowników, dodana została możliwość importu „Data wydania” dokumentów legalizacyjnych.